Serwis Klubu Sportowego "Świt" Baranowo
Serwis Klubu Sportowego "Świt" Baranowo
Marzec 07 2021 14:42:51
Nawigacja
» » KLUB « «
Dane klubowe
Władze
Stadion
Mapa dojazdu
Historia Klubu
Historia w obiektywie
Największe osiągnięcia
Regulamin Stadionu
Cele Klubu
Sprawozdanie merytoryczne
Herb Klubu
Statut
Regulamin Zarządu
10 przykazań
Sponsorzy
Nasza miejscowość

» » SENIORZY « «
Kadra
Sztab szkoleniowy
Trener
Stroje
Transfery
Sparingi
Strzelcy, asysty, kartki
Mecze Świtu
Turnieje

» » ROZGRYWKI « «
Tabela A-klasy
Terminarz
Puchar Polski
Strzelcy A-klasy
Statystyki
Zespoły A-klasy
Mapa drużyn A-klasy
Kilometry ligowe
Regulamin rozgrywek
Regulamin Pucharu Polski

» » OKRĘGOWY ZWIĄZEK « «
COOZPN
Wydział sędziowski
Komunikaty
Obsada zawodów
Wykaz sędziów
Ramowy terminarz
Tabela ekwiwalentów
Regulamin dyscyplinarny
Adresy klubów

»TRAMPKARZE 98-99«
Kadra
Terminarz
Tabela
Strzelcy
Powiatowa Liga
Wyniki
Nabór do drużyny
Zasady rozgrywek

» MŁODZIKI 2000-01 «
Kadra
Liga Młodzików
Wyniki
Nabór do drużyny
Zasady rozgrywek

» ORLIKI 2002-03 «
Nabór do drużyny
Dlaczego warto grać u nas?
Zasady rozgrywek

» » ZESPÓŁ ŻEŃSKI 99-00 « «
Nabór do drużyny

» » OLDBOJE « «
Kadra
Wyniki

» INFO HANDLOWE «
Oferta
Współpraca
Obóz Piłkarski
Sponsoring
Wynajem stadionu
Oferta dla przewoźników
Reklama

» » STRONA « «
Strona Główna
O stronie
Dołącz do nas
Regulamin strony
Polityka prywatności
Redakcja
Facebook
Konkurs
Kibice
Media o Świcie
Galeria
VIDEO
Humor
Zapowiedzi meczy
Śpiewnik kibica
Gadżety klubowe
Tapety
Ankiety
Kontakt

» » UŻYTKOWNIK « «

» WYSZUKIWARKA «
Szukaj
Archiwum newsów
Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 655
Najnowszy Użytkownik: Kaamillek
Ostatnio online
a-a-a12 weeks
Kaamillek25 weeks
frycek29 weeks
korcia30 weeks
barbaska1037 weeks
lucysia1039 weeks
Jfhus45 weeks
szymcius1049 weeks
kamerzysta49 weeks
Pelcia1050 weeks
Tabela ligowa
  Nazwa  M.
Pkt 
1 Tęcza Ojrzeń
17 38
2 Wkra Sochocin 17 37
3 Gladiator Słoszewo 17 34
4 GKS Pokrzywnica
17 30
5  KS Wąsewo
19 29
6 Orzyc Chorzele
17 29
7 Sokół Grudusk
18 29
8 Jutrzenka Unieck
17 19
9
Rzekunianka RzekuńRzekunianka Rzekuń
18 18
10 Świt Baranowo
19 17
11 KS PniewoKS PnRzekunianka RzekuńiewdoKS PniewoKS
17 17
12 Wkra Andzin 17 16
13 Kurpik Kadzidło 18 10
Najlepsi strzelcy

 Krzysztof Chodkowski
10 goli


Rafał Ogonowski
5 goli

 
Artur Sakowski
4 goleMarcin Kaczyński
3 gole

 

Najlepsi asystujący
   Karol Antoszewski
7 asyst Krzysztof Chodkowski
4 asysty


Artur Sakowski
4 asysty
 

Rafał Ogonowski
2 asysty
 

Nasz button

POBIERZ KOD HTML
Buttony


Narew Ostrołęka Plus

Mazowsze Jednorożec

MKS Ciechanów


MŁAWSKA WIARA

Victoria Śnietnica - oficjalna strona: wyniki, newsy, relacje, zdjęcia...
Image Hosted by ImageShack.us

piłka nożna młodzieżowa

Bolesna strona sportu

Strona kibiców Pekpolu Ostrołęka

Partnerzy
”Nieruchomoœci
Wyniki na żywo

IT Serwis - serwis komputerowy Kamil Stepnowski

Opinie o Klub Sportowy Świt

Klub Sportowy Świt Baranowo

Oświadczenie


Baranowo, 20.05.2013r.


Oświadczenie     W związku z ostatnimi wynikami wyborów do władz KS „Świt” Baranowo, z dniem dzisiejszym, tj. 20 maja 2013 r., składam rezygnację z funkcji prezesa i członka Zarządu Klubu Sportowego "Świt" Baranowo.

     Na piątkowym Walnym Zgromadzeniu, stosunkiem głosów  25 – za, 2 – przeciw, zostałem ponownie wybrany prezesem Klubu. Jestem wdzięczny za tak liczne poparcie i zaufanie, jakim obdarzyła mnie społeczność lokalna. Cieszę się, że dostrzeżono moje zaangażowanie i pracę społeczną na rzecz sportowego rozwoju Baranowa, kreowania i promowania zdrowego trybu życia i wielkich wydarzeń sportowych.  

     Z żalem jednak muszę stwierdzić, że do Zarządu został wybrany człowiek, z którym, najkrócej mówiąc, nie jest mi po drodze. Na następną dwuletnią kadencję wybrano osobę, z którą przeprowadzanie jakichkolwiek pozytywnych zmian jest - w mojej opinii - całkowicie niemożliwe. Nie wyobrażam sobie w takich okolicznościach dalszej pracy na rzecz baranowskiego Klubu. Nie zamierzam współpracować z osobą, która hamuje i blokuje rozwój Klubu. To, że jest i będzie źle pokazało pierwsze posiedzenie nowego Zarządu, podczas którego zapadła decyzja, że trenerem seniorów dalej zostaje Daniel Zyra.  Tym samym Walne Zgromadzenie nie przyniosło istotnych, zakładanych przeze mnie zmian. Stałem się bezsilny. W efekcie dalsze piastowanie przeze mnie stanowiska prezesa może w sposób istotny zaszkodzić Klubowi z powodu nieporozumień w jego władzach. Należy oczyścić atmosferę i to właśnie czynię. W obecnej sytuacji nie będę firmował własnym nazwiskiem „Świtu” kierowanego przez trenera Zyrę.  

     Z bólem muszę także wspomnieć o przebiegu piątkowego Walnego Zebrania. Zostałem na nim publicznie obrażony i pomówiony o kradzież. Wspomniany trener Zyra przy świadkach nazwał mnie złodziejem, po czym opuścił obrady, nie będąc obecnym na późniejszych głosowaniach i dalszej części spotkania. Te bezpodstawne zarzuty zaważyły na mojej decyzji o rezygnacji, mimo tak wysokiego poparcia i zaufania, jakim obdarzyli mnie uczestnicy Walnego Zgromadzenia. Sam trener nie odniósł się do zarzucanych mi przez niego czynów. Niniejszym uważam, iż oskarżenia przez niego wobec mojej osoby są bezpodstawne.

     Żałuję, że nie jest mi dane kontynuować mojej pracy według własnej wizji. Tym bardziej, iż aktualnie walczyliśmy o utrzymanie w rozgrywkach A-klasy. W zeszłym roku, gdy wywalczyliśmy awans do wyższej klasy rozgrywkowej, Pan Trener Zyra wydawał się odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Jednak rzeczywistość brutalnie zweryfikowała ten pogląd. Rozgrywki B-klasy od sezonu 2008/2009 do naszego awansu w roku 2012 być może były szczytem możliwości trenerskiej Pana Zyry w jego niedługiej karierze szkoleniowca. Jednak wyższa klasa piłkarska, w moim odczuciu, wymaga większego doświadczenia trenerskiego. Pomimo tego, że drużyna nie osiągała spodziewanych wyników i nie robiła postępów, Trener Zyra nie poczuwał się do odpowiedzialności. Z żalem opuszczam Klub, który - mogę tak nazwać - wskrzesiłem!

     Rezygnuję z funkcji prezesa w poczuciu żalu. W ciągu 5 lat wytężonej, pełnej zapału, społecznej pracy na rzecz baranowskiego Klubu napotykałem wiele przeszkód i barier, które z pasją pokonywałem dla jego dobra. Dzieliłem z zawodnikami, Zarządem, działaczami i kibicami radości i smutki. Z pełnym poświęceniem pracowałem na rzecz dalszego rozwoju i budowania zorganizowanego i profesjonalnego Klubu.

     W obliczu tego składam rezygnację z pełnionych funkcji w Klubie „Świt” Baranowo. Czynię to z nieskrywaną przykrością, podczas trwania rundy wiosennej sezonu 2012/2013, po wielkim, oczekiwanym otwarciu kompleksu sportowego i przed obchodami 25-lecia Klubu. Decyzję taką podjąłem, mając na uwadze, iż dalsze piastowanie przeze mnie stanowiska prezesa stanowczo koliduje z wizją prowadzenia Klubu przez Pana trenera Zyrę i członka Zarządu, Pana Bandorowicza. Gdybym pozostał, rozwój zespołu będzie utrudniony ze względu na bierność wspomnianych wyżej osób. Chciałem działać, mając bardzo dużo zapału i kilka ciekawych pomysłów, które zamierzałem po tym sezonie zrealizować. Jednakże, mój honor nie pozwolił mi to, by obrażano mnie w tak prymitywny sposób, jak uczynił to Pan Zyra. Zawodników proszę, aby nie traktowali mojej decyzji jako sabotażu. Podjąłem ten krok tylko i wyłącznie dla dobra Klubu.

     Te 5 lat to nie tylko pasmo sukcesów. Był to bardzo ciężki okres. Klubowi przyszło borykać się z trudnościami i problemami, które w codziennej pracy starałem się rozwiązywać. Nie było łatwo, ale za każdym razem towarzyszył mi wielki zapał i chęć zbudowania jeszcze lepszej i sprawniejszej organizacji. Awansując po kolejnych szczeblach drabinki w strukturach Klubu jestem świadom wszystkich jego słabych stron, których wyeliminowanie spowodowałoby rozwój organizacyjny i sportowy „Świtu”.

     Przejmując władzę w Klubie byłem świadomy wyzwań, jakie stoją przede mną. Zdawałem sobie sprawę z realiów lokalnych, wiedziałem o problemach, z jakimi borykał się Klub, byłem w pełni świadomy, w jakiej sytuacji organizacyjnej, finansowej i sportowej się znajduje. Mimo wszystko zdecydowałem się kierować pracami Zarządu. Było to dla mnie olbrzymie wyzwanie, z którym w mojej ocenie, a także w ocenie ludzi od wielu lat związanych z Klubem, sobie poradziłem. Historia, mieszkańcy Baranowa, piłkarze i kibice ocenią mnie z perspektywy czasu w roli osoby stojącej na czele baranowskiej piłki. Podczas mojej pracy na rzecz Klubu dane mi było poznać wielu wspaniałych, autentycznie oddanych „Świtowi” ludzi. Ich bezinteresowność, zaangażowanie i codzienny trud dodawały mi sił w trudnych momentach.

     Na zakończenie mojej 5 letniej pracy społecznej, jako administrator strony internetowej, następnie jako rzecznik Klubu, sekretarz, kierownik i w końcu, jako prezes KS "Świt" Baranowo pragnę podziękować: wszystkim zawodnikom grającym przez ten czas w Klubie, władzom Gminy, Kierownikowi ZOSiP, Paniom Księgowym, Dyrektorowi GOKSiR, sponsorom i rodzicom zawodników, z którymi współpracowałem. Dziękuję ludziom życzliwym temu Klubowi. Dziękuję także wszystkim kibicom, którzy wspierali drużynę w tych lepszych i gorszych chwilach. Przez 5 lat ulepszyłem mnóstwo rzeczy, w rezultacie odbudowałem Klub i poprawiłem wizerunek zespołu, zarówno pod względem sportowym, organizacyjnym, jak i infrastrukturalnym. Udało się w końcu awansować do A-klasy. „Świt” jest w znacznie lepiej zarządzany a także w lepszej dyspozycji sportowej niż w 2008 roku, kiedy przychodziłem do Klubu. Chciałbym mieć głęboką nadzieję, iż obecny Zarząd Klubu i mój następca będą kontynuowali moje starania dotyczące rozwoju Klubu.

     Składam serdeczne podziękowania za to, że wspólnie z Klubem mogłem być uczestnikiem wielu sukcesów sportowych odnoszonych przez zawodników podczas 3 lat piastowania przeze mnie stanowiska prezesa oraz prawie 5 lat zasiadania w Zarządzie Klubu.

     Klubowi życzę powodzenia, sukcesów sportowych i wielu wielkich chwil. Mojemu następcy życzę pasma sukcesów, większych niż osiągnąłem ja. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, aby stanąć na czele tego Klubu jestem do całkowitej dyspozycji.

     Jestem dumny, że mogłem reprezentować Klub taki jak „Świt”.

                                                                                          Z wyrazami szacunku,
Paweł Białczak

P.S. Strona www.swit.dbv.pl przestaje z dniem dzisiejszym pełnić funkcję oficjalnej strony Klubu i przestaje być uaktualniana. Podobnie jest w przypadku oficjalnego fanpage’u na Facebook’u.


Dodane przez pawelbialczak dnia maj 20 2013 16:22:04788 Czytań - Drukuj
....

Dodane przez pawelbialczak dnia październik 26 2013 08:53:594 Komentarzy ˇ 2366 Czytań - Drukuj
...

...


Dodane przez pawelbialczak dnia sierpień 26 2013 18:33:224 Komentarzy ˇ 2893 Czytań - Drukuj
...

...


Dodane przez pawelbialczak dnia czerwiec 15 2013 23:51:4923 Komentarzy ˇ 3598 Czytań - Drukuj
W piątek Nadzwyczajne Zgromadzenie Klubu

W związku z sytuacją jaka obecnie panuje w Klubie Prezes KS "Świt" Baranowo zwołuje Nadzwyczajne Walne Zgromadzenia Klubu Sportowego „Świt” Baranowo.


Spotkanie odbędzie się w piątek 17 maja o godzinie 19:00 (termin I), 19:15 (termin II) na Hali Sportowej w Baranowie przy ulicy Niepodległości 27.

Porządek obrad Zgromadzenia:
1. Otwarcie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia
2. Wybór przewodniczącego i sekretarza Zgromadzenia
3. Przyjęcie porządku obrad
4. Wystąpienie Prezesa Klubu
5. Wolne wnioski
6. Wybór komisji skrutacyjnej
7. Głosowanie dotyczące zmiany statutu
8. Wybory:
a. Zarządu
b. Komisji Rewizyjnej
9.  Ukonstytuowanie się Zarządu Klubu
10. Sprawy wniesione pod obrady Zgromadzenia
11. Zamknięcie Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia

Na zebranie serdecznie zapraszamy wszystkich piłkarzy, członków Klubu, kibiców i ludzi, którym nie jest obojętny los baranowskiego Klubu.

Z wyrazami szacunku,
Paweł Białczak


Dodane przez pawelbialczak dnia maj 16 2013 21:38:0053 Komentarzy ˇ 5393 Czytań - Drukuj
Zapowiedź 22. kolejki

Kolejne mecze A-klasy przed nami.


W sobotę odbędą się dwa spotkania. O godzinie 16:00 Świt zagra z Sokołem a o godzinie 17:00 Tęcza z Kurpikiem.

O meczu Świtu było już pisane także przejdźmy do spotkania w Kraszewie. Tęcza po ubiegłotygodniowym pogromie Baranowa jest na dobrej drodze do awansu. W uzyskaniu tego celu zapewne nie przeszkodzi im słabiutki na wiosnę Kurpik Kadzidło. W jesiennym starciu Tęcza ograła Kurpika 3:1. Teraz porażka może być bardziej dotkliwa.

W niedziele walka o punkty rozpocznie się od godziny 15:00. O tej godzinie rozpoczną się dwa mecze. Wkra Sochocin podejmie KS Wąsewo. Na swoim terenie beniaminek ligi jest niepokonany. Nic nie zapowiada by to się zmieniło. Wspierani największą liczbą kibiców w lidze Sochocinianie winni z tego pojedynku wynieść trzy punkty. Tym bardziej, że jesienią na terenie rywala pokonali go 2:0.

GKS Pokrzywnica powalczy z Orzycem Chorzele. Spotkanie sąsiadów z tabeli trudne do wytypowania. Pokrzywnica w Pułtusku w tym sezonie przegrała tylko raz (na 8 meczy). Z kolei piłkarze Lubowieckiego na wyjazdach grają różnie. W pierwszym spotkaniu padł remis 2:2. Podopieczni Krzyżewskiego tej wiosny trzy razy schodzili z boiska bez punktów a dwukrotnie wygrywali. Orzyc dwa razy wygrał i trzy razy dzielił się puntami. Faworytem GKS Pokrzywnica.

O godzinie 17 na placu gry stawią się w Słoszewie Gladiatorzy i Rzekuniacy. Dla piłkarzy Załęskiego będzie to bardzo trudne spotkanie. "Kowboje" niezwykli przegrywać u siebie. W Słoszewie dzieją się rzeczy dziwne. Tylko jedna ekipa przyjezdna wygrała tam mecz w tym sezonie. Nie zapowiada się, że bilans ten się poprawi bowiem Rzekuń na wyjazdach gra słabo. Stawiam na Gladiator.

Pół godziny później KS Pniewo spotka się z Wkrą Andzin. Mecz z serii o utrzymanie. Oba kluby w tym sezonie nie radzą sobie najlepiej. Świadczy o tym tabela, w której Pniewo jest na 10 pozycji a Andzin na 12. Drużynę dzieli tylko punkt w tabeli choć Pniewo ma o jeden rozegrany pojedynek mniej. W rundzie jesiennej jedną bramkę wygrało Pniewo (3:4), teraz obstawiłbym remis.


Dodane przez pawelbialczak dnia maj 16 2013 20:09:001 Komentarzy ˇ 2731 Czytań - Drukuj
Białas poprowadzi mecz Sokół - Świt

Łukasz Białas z Pułtuska będzie sędzią głównym najbliższego ligowego spotkania, w którym Świt w Grudusku zagra z Sokołem.


Sędzia ten zdobył uprawnienia do prowadzenia meczów w okręgówce. Ma przesedziowanych ponad 550 zawodów. Ostatni raz obecny na meczu Świtu był w Goworowie podczas meczu o awans. Pan Łukasz był wówczas sędzią bocznym.

Pomocnikami Pana Białasa będą Sławomir Piotr Starecki z Gruduska! i Krzysztof Wieczorek z Makowa Mazowieckiego.


Dodane przez pawelbialczak dnia maj 16 2013 14:29:0011 Komentarzy ˇ 3141 Czytań - Drukuj
U-15: w niedzielę z Pokrzywnicą

Zbliża się koniec rozgrywek okręgowym ligi trampkarzy 98. W przedostatnim spotkaniu Świtowcy grają z GKS Pokrzywnicą.


Zespół rywali po wycofaniu Mag Ostrołęka zajmuje ostatnie 7 miejsce. W 8 spotkaniach Pokrzywnica zdobyła 6 punktów (2 wygrane). Bilans bramkowy mocno niekorzystny: 20-41.

Spotkanie poprowadzi sędzia Andrzej Andryszczak (ur. 1962) z Przasnysza.

14. kolejka OLT 98
Świt Baranowo`98 - GKS Pokrzywnica`98
Stadion Gminny w Baranowie przy ulicy Niepodległości 27
niedziela, 19 maja
, godz. 12:00


Pozostałe pary 13. kolejki
Orzeł Sypniewo - pauzuje w kolejce; Orzyc Chorzele - Mazowsze Jednorożec (sb, 16:00); MAG Ostrołęka - KS CK Troszyn 0:3 (wo)


Dodane przez pawelbialczak dnia maj 16 2013 09:19:461 Komentarzy ˇ 2717 Czytań - Drukuj
Zaległości

A-klasa ciechanowsko-ostrołęcka
14 kolejka - 15.05.2013

 

Wkra Andzin
Dariusz Kordowski

1:2 Tęcza Ojrzeń
2 Łukasz Kozłowski

15.05
17:00

Dodane przez pawelbialczak dnia maj 15 2013 22:57:310 Komentarzy ˇ 2486 Czytań - Drukuj
PRZYKLEJONY: Reforma ligi? Świt jest na tak

Przed tygodniem pojawiła się inicjatywa reformy rozgrywek A-klasy pod nazwą "Piłkarska fuzja na Kurpiach". Na pomysł wpadł Mirosław Lesiński, prezes kadzidlańskiego Kurpika.


Na czym miała by polegać reforma? Chodzi o połączanie A-klasy i B-klasy i utworzenie drugiej grupy A-klasy pod nazwą A-klasa ostrołęcka. Pomysł bardzo udany chociażby ze względu na finanse. W tym sezonie Świt przejedzie do końca rozgrywek 1862 kilometry. Mnożąc to razy 3,2 (tyle kosztuje kilometr wynajmu 50 osobowego autobusu) wychodzi niespełna 6000zł. Przy wprowadzeniu nowej ligi klub mógłby zaoszczędzić co najmniej połowę tej sumy. Drugim atutem tej reformy jest granie "ze swoimi". Czyli nie było by wyjazdów na "dziki zachód" i kopanie się z takimi drużynami jak kowboje ze Słoszewa, kopacze z Pniewa czy z Gruduska. Być może nie było również "stronniczości arbitrów". Jak zapewne każdy interesujący się tą ligą wie, sędziowie ze Związku sędziują pod swoje drużyny (czytaj pod te z okręgu ciechanowskiego). Jest to bardzo nagminny fakt. Jak Związek traktuje swoje zespoły? Przykład: w sezonie 2010/2011 MKS Ciechanów utrzymał się w lidze dzięki powiększeniu IV ligi do 17 zespołów... Pewnym drobnym niuansem tej ligi byłoby obniżenie poziomu sportowego. Jednakże według naszego Klubu ten argument nie przysłania szans na wejście do tej ligi. Na chwilę obecną jest zainteresowanych 9 drużyn: Świt Baranowo, Kurpik Kadzidło, KS Wąsewo, Rzekunianka Rzekuń, Łęg Przedmiejski, GKS Krzyniak, Bartnik Myszyniec, GUKS Krasnosielc i Orz Goworowo. W ciągu kilku następnych dni dojdą zapewne kolejne zainteresowane tym pomysłem zespoły. Zostaną wystosowane zapytania do klubów takich jak: Orzyc Chorzele, Pełta Karniewo, Borovia Czernice Borowe, Mazowsze Jednorożec, Orzeł Sypniewo oraz Tamka Dzierzgowo.

Sprawa już została poruszona w C-OOZPN. Zajmuje się nią nasz przedstawiciel w Zarządzie Związku, Paweł Sendrowski z Rzekunianki Rzekuń. W najbliższym czasie zostanie wysłana delegacja do Ciechanowa, która przedstawi pomysł prezesowi Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Mirosław Lesiński o reformie ligi:A co kibice myślą o tej reformie? Zapraszam do dyskusji.


AKTUALIZACJA!!!

Wczoraj Pan Zenon Mierzejewski, przedstawiciel Klubu Orzeł Sypniewo spotkał się z władzami Okręgu. Są dobre informację!


Okręgowy Związek przychylnie patrzy na nasz pomysł. Jest szansa na realizacje tego przedsięwzięcia. Musi być jednak minimum 10 drużyn. Nie musi być B-klasy. Mogłyby grać drużyny B-klasy w A-klasie. Jak kluby na takie coś wystąpią to jak najbardziej jest szansa. Dużym argumentem są tu finanse. Związek wie o sytuacji finansowej klubów i jak najbardziej przychyla się do tego by zmniejszyć koszty. Byłaby też możliwość zwiększenie ilości drużyn młodzieżowych w miejsce zaoszczędzonych pieniędzy co również spotkało się z aplauzem C-OOZPN. W pierwszym sezonie mogłyby wychodzić tylko po jednej drużynie z obu A-klas bądź też drugie drużyna grałyby ze sobą baraż o wejście do LO. A już w drugim jakby drużynom, które awansowały szło nieźle można by było pomyśleć o wyjściu z dwóch pierwszych miejsc w dwóch grupach.

Do ligi ma w tym roku przystąpić drużyna z Różana. Zawodnicy trenują tam już od roku a ich drużyna ma zwać się FC Różan 2012. Klub ma trenera aż z Wielkopolski.

W związku z takim stanem rzeczy przewidziano zebranie prezesów drużyn, które są zainteresowane tą fuzją na piątek 10 maja. Gospodarzem będzie Mirosław Lesiński, prezes Kurpika Kadzidło a spotkanie odbędzie się na kadzidlańskim Orliku o godzinie 19:30. W przypadku gdy któryś z prezesów nie mógłby przybyć prosimy o wysłanie kogoś z zarządu bądź innego przedstawiciela Klubu. Zostanie omówiony głębiej cel reformy oraz zostanie sporządzone oficjalne pismo do władz okręgu i województwa. Kluby proszone są o potwierdzenie przybycia pod numerami kom: 886325573 (Paweł Białczak) lub 602796444 (Mirosław Lesiński)


Dodane przez pawelbialczak dnia maj 15 2013 22:35:0053 Komentarzy ˇ 4039 Czytań - Drukuj
Gmina kupiła maszynę do czesania!

Gmina Baranowo zakupiła na potrzeby sztucznego boiska przy ulicy Niepodległości oraz obiektu "Orlik" w Zawadach, zestaw do pielęgnacji i konserwacji Honda F720.


Zakupiony sprzęt posłuży do kompleksowej konserwacji boiska, przywracając pierwotne parametry, sprężystość i przepuszczalność podłoża. Zabiegi pielęgnacyjne poprawiają, jakość i bezpieczeństwo gry.

Boiska w Baranowie zostało już "przeczesane".

Cały proces konserwacji składa się z następujących etapów:
- Usunięcie zanieczyszczeń
- Wstępne rozluźnienie granulatu
- Gruntowna naprawa struktury granulatu i prostowanie zagiętych włókien
- Usunięcie zanieczyszczeń
- Uzupełnienie granulatu (materiał klienta)
- Wczesanie granulatu i wyrównanie boiska

Poniżej zdjęcia:

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Dodane przez pawelbialczak dnia maj 15 2013 18:47:320 Komentarzy ˇ 2601 Czytań - Drukuj
Strona 1 z 280 1 2 3 4 > >>
Następny mecz
Mecz ligowy:
 
 18.05.2013
godz. 16:00
Grudusk


Sokół Grudusk
vs
Świt Baranowo

Facebook


Ostatni mecz
Mecz ligowy:
 
 12.05.2013
godz. 15:00
Baranowo


Świt Baranowo
0:5
Tęcza Ojrzeń
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sparingi rywali

Gadżety Świtu
Sponsorzy

Gmina Baranowo
Maksymilian Gwiazdowski - Cuba Libre Dance & Music Club
Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli
Pralnia POSTĘP
Tomasz Stolarczyk - TRANSPORT OSÓB
Piekarnia SEZAM
Roman Klimaszewski - TARTAK
Krzysztof Krawczyk - NAPRAWA SAMOCHODÓW
Sylwester Budny - POKRYCIA DACHÓW
Bogdan Orzoł - TARTAK
Wojciech Michalak - VOJ, USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
Dariusz Narewski

Patron medialny
Oferta sponsoringowa

Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą reklamową

ZOBACZ OFERTĘ
Mecze ligowe
Pogoda
Warunki strony
Dokumenty, grafiki, zdjęcia, skrypty i inne pliki tworzące ten serwis są własnością Redakcji swit.dbv.pl, o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Kopiowanie i rozpowszechnianie w celach komercyjnych jakąkolwiek metodą poligraficzną czy elektroniczną musi być wcześniej uzgodnione z Redakcją swit.dbv.pl

Przeczytaj regulamin strony>>>
LicznikDane od 01.10.2009
*Do 01.10.2009 było 205238 unikalnych wizyt

stat4u
Dane liczone od 22.10.2011
Prowadzący stronę
Image Hosted by ImageShack.us

Paweł Białczak
Prezes Klubu

Kontakt:
GG: 768461
Gadu-Gadu: 768461
E-mail: pawelbialczak@o2.pl
Telefon: 886325573

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl