...

Dodane przez pawelbialczak dnia czerwiec 15 2013 23:51:4923 Komentarzy ˇ 2747 Czytań - Drukuj
Komentarze
stanszgw dnia czerwiec 16 2013 11:56:24
PO PRZENIESIENIU NA GÓRNĄ POZYCJĘ STRONY MOGŁO BY SŁUŻYĆ DO DYSKUSJI I WYRAŻANIA SWYCH OPINII NIE TYLKO ZWIĄZANYCH Z KLUBEM ŚWIT BARANOWO. TYTUŁ TEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA DO DYSKUSJI I DALSZEGO OPRACOWANIA. NIE WIEM CZY TO MIAŁ NA MYŚLI WŁAŚCICIEL STRONY.
Z POZDROWIENIEM stanszgw
stanszgw dnia czerwiec 16 2013 12:05:08
Może jeszcze krótko. Nie można zaprzepaścić tego co ta strona internetowa pozyskała. Do poczytności tej strony nie dorównują inne lokalne strony. Na stronę wchodziły nie tylko osoby związanie ze Świtem Baranowo ale i innych klubów będąc dla nich wzorem. Tak tego nie można zaprzepaścić.
stanszgw dnia czerwiec 20 2013 16:05:26
Panie DARNAR to drużyna do 70 minuty grała czy tylko patrzyła jak im strzelają bramki. We wcześniejszym okresie to na początku meczu grali a w końcówce patrzyli jak im strzelają gole. Nastąpiła pewna zmiana.
Smyk dnia czerwiec 20 2013 21:09:56
Tym razem "grali" tylko końcówkęsmiley skończyło się 5:4
pawlo1 dnia czerwiec 21 2013 13:11:03
panie stanszgw, bo teraz staramy sie poprawic koncowkismiley jak to mowia prawdziwych mezczyzn poznaje sie po tym jak koncza a nie jak zaczynajasmiley
stanszgw dnia czerwiec 21 2013 18:01:01
Zmieniono metodę. Ale ta lepsza gra winna trwać trochę dłużej by doprowadzić przynajmniej do remisu. Panie Pawle niech Pan sobie przypomni jakie były założenia, jakie składane obietnice po wejściu Świtu do A klasy składane przez różne osobistości. Twierdziłem, że utrzymanie się w tej klasie będzie sukcesem. Ja pamiętam między innymi co Pan napisał po zwycięskim meczu z Orz i nasze zdania były całkiem rozbieżne. Napiszę tak, Świt z obecną grą stać na utrzymanie się w klasie A w końcowej części tabeli. By brylować przynajmniej w A klasie poziom gry musi znacznie wzrosnąć. Ale ocena gry Świtu winna nastąpić po zakończeniu sezonu w wypowiedziach publicznych działaczy i trenera. Tak to należy się kibicom.
pawlo1 dnia czerwiec 21 2013 22:56:52
ja cały czas uwazalem i pisalem o tym ze naszym celem w tym sezonie jest utrzymanie nic wiecej. to byl nasz pierwszy sezon w nowej klasie rozgrywkowej wiec w kazdym meczu czegos sie uczylismy mysle ze kolejny sezon bedzie lepszy, z racji tego ze bedzie mozna sie skupic nad poprawa gry a nie poznawaniu rywala
darnar dnia czerwiec 23 2013 10:44:55
Przedmówco:
Wiele szczęścia i miłości na wspólnej drodze życia z Justynką!!!smiley
darnar dnia czerwiec 23 2013 10:46:47
Zakończenie sezonu 2012-2013 rozpoczynamy meczem z KS Wąsewo o 16, kibice mile widzianismiley
stanszgw dnia czerwiec 23 2013 11:32:25
W ślad za Panem darnarem . PANIE PAWLE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA
stanszgw
stanszgw dnia czerwiec 23 2013 21:53:57
W DNIU 23 CZERWCA GODZINA 16.00 PLANOWANY JEST MECZ ŚWIT BARANOWO- KS WĄSEWO. MECZ WINIEN ZAKOŃCZYĆ SIĘ PRZED GODZINĄ 18,00. ZBLIŻA SIĘ GODZINA 22,00. BRAK JAKICHKOLWIEK INFORMACJI NA TEMAT TEGO MECZU. O WYNIKU NIE INFORMUJE STRONA 90 MINUT BO NIKT Z ZARZĄDU KLUBU JAKO GOSPODARZ PRAWDOPODOBNIE INFORMACJI NIE PRZEKAZAŁ. ZAMIAST DZIAŁALNOŚĆ KLUBU BYC CORAZ LEPSZA STAJE SIĘ CORAZ GORSZA. NIE WIEM CZY NALEŻY RÓWNAĆ DO TYCH NAJGORSZYCH.
darnar dnia czerwiec 24 2013 01:23:11
Panie Stanszgw:
Proszę uważnie przeczytać mój ostatni post: o 16 rozpoczynamy "zakończenie sezonu", dziwne żeby ktoś miał czas na klikanie kiedy jest "zakańczanie", a mecz przegraliśmy 3:4, odsyłąm do strony 90minut.plsmiley
stanszgw dnia czerwiec 24 2013 08:18:12
Tak, wczoraj godzina 22,00 na stronie 90 minut brak tylko wyniku meczu Świtu Baranowo oraz przerwanego meczu Gladiatora. Mecz Gladiatora się tłumaczy, brak wyniku Świtu NIE. Panie DARNAR w Zarządzie nie jest tylko Pan. Działacze muszą wiedzieć, że działalność to nie tylko zaszczyty ale także obowiązki.
Z pozdrowieniem stanszgw
stanszgw dnia czerwiec 24 2013 10:38:08
Może krótko dodam. Inne drużyny tej klasy A znajdujące się w czołówce tabeli posiadały większe powody świętowania zakończenia rozgrywek jednak stać ich było poinformowanie o wynikach meczy po godzinie 18,00. A więc przyczyna podana na wyrost. Można doprowadzić do tego, że zaniknie zainteresowanie Klubem Świt Baranowo a gra bez zainteresowania kibiców mija się z celem.
stanszgw dnia czerwiec 25 2013 11:07:29
CIEKAWOSTKI Z BOKU KLASY"A"
GKS Pokrzywnica nie udał się do Sochocina oddając mecz walkowerem. Prezes lub trener tej drużyny straszył wycofaniem
tej drużyny z rozgrywek. Ciekawe czy te strachy zostaną dotrzymane.
Wkra Andzin by nie oddać kolejnego meczu walkowerem wyjechała do Słoszewa w niepełnym składzie. W 28 minucie przy stanie 8:0 dla Gladiatora Wkra została zdekompletowana. COOZPN podaje wynik 8:0 dla Gladiatora. Nie wyobrażam sobie jaki byłby wynik gdyby mecz trwał 90 minut. Może byłby to wynik rekordowy.
Z drużyną Gladiatora Słoszewo po 19 latach gry w tej drużynie żegna się i odchodzi na ławy kibica Pan ROBERT D. Wypada tylko dziękować za tyle lat gry i życzyć wszystkiego najlepszego.
W Baranowie ostatni mecz Świt- KS Wąsewo zakończył się wynikiem 3:4. Strona COOPZN podaje wynik 3:5. Nikt tego nie koryguje bo czy w statystykach ważna jest różnica jednej bramki.
pawlo1 dnia czerwiec 25 2013 19:08:24
Dziękuje za życzeniasmiley Już jest po tym wielkim (dla mnie) wydarzeniusmiley
stanszgw dnia czerwiec 26 2013 07:10:22
Postanowiłem o zaniechaniu zamieszczania swych komentarzy na stronie Świt Baranowo. W istnieniu strony w obecnej formule nie widzę najmniejszego sensu. W moim zainteresowaniu pozostaje Klub Świt Baranowo tak jak i cała mazowiecka piłka nożna. Wypada tylko życzyć drużynom Świtu Baranowo jak najlepszych wyników w przyszłych sezonach.