Serwis Klubu Sportowego "Świt" Baranowo
Serwis Klubu Sportowego "Świt" Baranowo
Wrzesień 20 2018 00:56:01
Nawigacja
» » KLUB « «
Dane klubowe
Władze
Stadion
Mapa dojazdu
Historia Klubu
Historia w obiektywie
Największe osiągnięcia
Regulamin Stadionu
Cele Klubu
Sprawozdanie merytoryczne
Herb Klubu
Statut
Regulamin Zarządu
10 przykazań
Sponsorzy
Nasza miejscowość

» » SENIORZY « «
Kadra
Sztab szkoleniowy
Trener
Stroje
Transfery
Sparingi
Strzelcy, asysty, kartki
Mecze Świtu
Turnieje

» » ROZGRYWKI « «
Tabela A-klasy
Terminarz
Puchar Polski
Strzelcy A-klasy
Statystyki
Zespoły A-klasy
Mapa drużyn A-klasy
Kilometry ligowe
Regulamin rozgrywek
Regulamin Pucharu Polski

» » OKRĘGOWY ZWIĄZEK « «
COOZPN
Wydział sędziowski
Komunikaty
Obsada zawodów
Wykaz sędziów
Ramowy terminarz
Tabela ekwiwalentów
Regulamin dyscyplinarny
Adresy klubów

»TRAMPKARZE 98-99«
Kadra
Terminarz
Tabela
Strzelcy
Powiatowa Liga
Wyniki
Nabór do drużyny
Zasady rozgrywek

» MŁODZIKI 2000-01 «
Kadra
Liga Młodzików
Wyniki
Nabór do drużyny
Zasady rozgrywek

» ORLIKI 2002-03 «
Nabór do drużyny
Dlaczego warto grać u nas?
Zasady rozgrywek

» » ZESPÓŁ ŻEŃSKI 99-00 « «
Nabór do drużyny

» » OLDBOJE « «
Kadra
Wyniki

» INFO HANDLOWE «
Oferta
Współpraca
Obóz Piłkarski
Sponsoring
Wynajem stadionu
Oferta dla przewoźników
Reklama

» » STRONA « «
Strona Główna
O stronie
Dołącz do nas
Regulamin strony
Polityka prywatności
Redakcja
Facebook
Konkurs
Kibice
Media o Świcie
Galeria
VIDEO
Humor
Zapowiedzi meczy
Śpiewnik kibica
Gadżety klubowe
Tapety
Ankiety
Kontakt

» » UŻYTKOWNIK « «

» WYSZUKIWARKA «
Szukaj
Archiwum newsów
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 621
Najnowszy Użytkownik: Dougstoox
Ostatnio online
Dougstoox32 weeks
Andrewabisa43 weeks
Georgenes46 weeks
a-a-a53 weeks
mairedrome62 weeks
MoSpapl71 weeks
hftggytsju72 weeks
Andrianheany73 weeks
ErnestOneld76 weeks
MarkAlill87 weeks
Tabela ligowa
  Nazwa  M.
Pkt 
1 Tęcza Ojrzeń
17 38
2 Wkra Sochocin 17 37
3 Gladiator Słoszewo 17 34
4 GKS Pokrzywnica
17 30
5  KS Wąsewo
19 29
6 Orzyc Chorzele
17 29
7 Sokół Grudusk
18 29
8 Jutrzenka Unieck
17 19
9
Rzekunianka RzekuńRzekunianka Rzekuń
18 18
10 Świt Baranowo
19 17
11 KS PniewoKS PnRzekunianka RzekuńiewdoKS PniewoKS
17 17
12 Wkra Andzin 17 16
13 Kurpik Kadzidło 18 10
Najlepsi strzelcy

 Krzysztof Chodkowski
10 goli


Rafał Ogonowski
5 goli

 
Artur Sakowski
4 gole



Marcin Kaczyński
3 gole

 

Najlepsi asystujący
   Karol Antoszewski
7 asyst



 Krzysztof Chodkowski
4 asysty


Artur Sakowski
4 asysty
 

Rafał Ogonowski
2 asysty
 

Nasz button

POBIERZ KOD HTML
Buttony






Narew Ostrołęka Plus

Mazowsze Jednorożec

MKS Ciechanów


MŁAWSKA WIARA

Victoria Śnietnica - oficjalna strona: wyniki, newsy, relacje, zdjęcia...




Image Hosted by ImageShack.us

piłka nożna młodzieżowa

Bolesna strona sportu

Strona kibiców Pekpolu Ostrołęka

Partnerzy
”Nieruchomoœci
Wyniki na żywo

IT Serwis - serwis komputerowy Kamil Stepnowski

Opinie o Klub Sportowy Świt

Klub Sportowy Świt Baranowo

Strzelcy A-klasy 2012-13

KLASYFIKACJA STRZELCÓW A-KLASY
- SEZON 2012/2013




Po 21 kolejce

18
Piotr Wypyszyński (Wkra Sochocin)
Rafał Traczyk (Tęcza Ojrzeń)



13
Łukasz Kozłowski (Tęcza Ojrzeń)
Tomasz Kobyliński (Sokół Grudusk)



12
Daniel Słojewski (Jutrzenka Unieck)



11
Radosław Woliński (Gladiator Słoszewo)
Rafał Linka (KS Pniewo)



10
Krzysztof Chodkowski (Świt Baranowo)
Adam Nerek (KS Wąsewo)
Daniel Brzezicki (Orzyc Chorzele)



9
Adam Pałubiński (KS Wąsewo)



8
Sebastian Lewandowski (Gladiator Słoszewo)



7
Rafał Krzyżewski (GKS Pokrzywnica)
Kamil Borucki (GKS Pokrzywnica)



6
Michał Krzyżewski (GKS Pokrzywnica)
Kamil Dobiasz (Gladiator Słoszewo)
Paweł Zacharski (KS Pniewo)
Jakub Podolak (KS Wąsewo)
Adrian Waracki (KS Wąsewo)
Mateusz Kawiecki (Orzyc Chorzele)
Grzegorz Kawiecki (Orzyc Chorzele)
Robert Domrzalski (Sokół Grudusk)
Sebastian Mazurkiewicz (Wkra Andzin)
Patryk Gąsecki (Wkra Sochocin)



5
Rafał Ogonowski (Świt Baranowo)
Bartłomiej Świder (Kurpik Kadzidło)
Maciej Jeziorski (Sokół Grudusk)
Przemysław Lech (Tęcza Ojrzeń)
Cezary Wolski (Wkra Sochocin)
Mateusz Ordak (Wkra Sochocin)
Krzysztof Dzięgielewski (Wkra Sochocin)

 

4
Artur Sakowski (Świt Baranowo)
Michał Brodowski (GKS Pokrzywnica)
Michał Rychlik (KS Wąsewo)
Mirosław Lesiński (Kurpik Kadzidło)
Przemysław Śnietka (Kurpik Kadzidło)
Kacper Rejs (Orzyc Chorzele)
Michał Kuciński (Orzyc Chorzele)
Piotr Wysocki (Rzekunianka Rzekuń)
Łukasz Nakielski (Rzekunianka Rzekuń)
Paweł Koszarski (Sokół Grudusk)
Jarosław Wróblewski (Tęcza Ojrzeń)
Damian Domała (Wkra Andzin)



3
Adrian Wołejszo (Świt Baranowo)
Marcin Kaczyński (Świt Baranowo)
Robert Rutkowski (Gladiator Słoszewo)
Tomasz Gałecki (Gladiator Słoszewo)
Przemysław Stolarski (Jutrzenka Unieck)
Mariusz Borzykowski (Jutrzenka Unieck)
Gevorg Gevorgyan (Konopianka Konopki)
Marcin Kobrzyński (Rzekunianka Rzekuń)
Michał Pawlak (Sokół Grudusk)
Przemysław Fijałkowski (Tęcza Ojrzeń)
Paweł Konior (Wkra Andzin)
Emil Kuciński (Wkra Sochocin)
Robert Jadczak (Wkra Sochocin)



2
Paweł Lenarciak (Świt Baranowo)
Wojciech Gąska (Świt Baranowo)
Paweł Kuzia (Świt Baranowo)
Karol Antoszwski (Świt Baranowo)
Artur Pyrzyński (Gladiator Słoszewo)
Hubert Kozłowski (Gladiator Słoszewo)
Marcin Jasiński (GKS Pokrzywnica)
Marcin Bysko (GKS Pokrzywnica)
Kamil Grabowski (KS Pniewo)
Klaudiusz Gerek (KS Pniewo)
Paweł Białowicz (KS Pniewo)
Wojciech Dzedzej (KS Pniewo)
Grzegorz Godlewski (KS Wąsewo)
Sebastian Koczkodan (Kurpik Kadzidło)
Paweł Borzycki (Jutrznka Unieck)
Dawid Kostrzewa (Orzyc Chorzele)
Zbigniew Ladziński (Orzyc Chorzele)
Adam Niestępski (Orzyc Chorzele)
Łukasz Sakowski (Rzekunianka Rzekuń)
Kamil Gontarz (Rzekunianka Rzekuń)
Piotr Bieniek (Sokół Grudusk)
Marek Waśniewski (Sokół Grudusk)
Patryk Purzycki (Tęcza Ojrzeń)
Paweł Wilga (Wkra Andzin)
Piotr Dąbkowski (Wkra Andzin)
Kamil Cichocki (Wkra Sochocin)
Fabian Lewandowski (Wkra Sochocin)
Dawid Nawrocki (Wkra Sochocin)



1
Daniel Łukasiak (Świt Baranowo)
Mateusz Rybka (Świt Baranowo)
Eryk Brodkowski (GKS Pokrzywnica)
Andrzej Stempkowski (GKS Pokrzywnica)
Grzegorz Szczerba (GKS Pokrzywnica)
Arkadiusz Miłoszewski (GKS Pokrzywnica)
Daniel Borucki (GKS Pokrzywnica)
Jarosław Konop (GKS Pokrzywnica)
Artur Małkiewicz (GKS Pokrzywnica)
Damian Kłosiński (GKS Pokrzywnica)
Artur Żelasko (Gladiator Słoszewo)
Piotr Nowicki (Gladiator Słoszewo)
Marcin Garlicki (Gladiator Słoszewo)
Michał Jarosławski (Gladiator Słoszewo)
Michał Gołaszewski (Gladiator Słoszewo)
Paweł Osowski (Jutrzenka Unieck)
Robert Cichocki (Jutrzenka Unieck)
Dariusz Krygelski (Jutrzenka Unieck)
Michał Ługowski (Jutrzenka Unieck)
Kamil Nosarzewski (Konopianka Konopki)
Cyryl Sobiech (Kurpik Kadzidło)
Adam Tyszka (Kurpik Kadzidło)
Przemysław Gmoch (Kurpik Kadzidło)
Konrad Zacharski (KS Pniewo)
Andrzej Oleksa (KS Pniewo)
Emil Pikora (Ks Pniewo)
Piotr Falba (KS Pniewo)
Mirosław Tyburski (KS Pniewo)
Jarosław Juźwiak (KS Pniewo)
Damian Zacharski (KS Pniewo)
Grzegorz Przygoda (KS Wąsewo)
Mikołaj Sitek (KS Wąsewo)
Kamil Jabłonka (KS Wąsewo)
Damian Jurkiewicz (KS Wąsewo)
Michał Kawiecki (Orzyc Chorzele)
Damian Oleksik (Orzyc Chorzele)
Maciej Wierzbicki (Orzyc Chorzele)
Maciej Borkowski (Orzyc Chorzele)
Jakub Dąbkowski (Rzekunianka Rzekuń)
Roman Sobiech (Sokół Grudusk)
Bartłomiej Grabowski (Sokół Grudusk)
Łukasz Markowski (Rzekunianka Rzekuń)
Adam Mierzejewski (Rzekunianka Rzekuń)
Paweł Kruk (Rzekunianka Rzekuń)
Adrian Mróz (Rzekunianka Rzekuń)
Przemysław Prusaczyk (Rzekunianka Rzekuń)
Łukasz Podpora (Rzekunianka Rzekuń)
Łukasz Kurpiewski (Rzekunianka Rzekuń)
Paweł Samsel (Rzekunianka Rzekuń)
Mariusz Zwierzchowski (Tęcza Ojrzeń)
Dawid Radecki (Tęcza Ojrzeń)
Krzysztof Andrzejewski (Wkra Andzin)
Mariusz Konisewicz (Wkra Andzin)
Damian Domała (Wkra Andzin)
Hubert Szczeczko (Wkra Sochocin)
Mateusz Kuciński (Wkra Sochocin)
Robert Niepytalski (Wkra Sochocin)

Następny mecz
Mecz ligowy:
 
 18.05.2013
godz. 16:00
Grudusk


Sokół Grudusk
vs
Świt Baranowo

Facebook


Ostatni mecz
Mecz ligowy:
 
 12.05.2013
godz. 15:00
Baranowo


Świt Baranowo
0:5
Tęcza Ojrzeń
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sparingi rywali

Gadżety Świtu
Sponsorzy

Gmina Baranowo
Maksymilian Gwiazdowski - Cuba Libre Dance & Music Club
Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli
Pralnia POSTĘP
Tomasz Stolarczyk - TRANSPORT OSÓB
Piekarnia SEZAM
Roman Klimaszewski - TARTAK
Krzysztof Krawczyk - NAPRAWA SAMOCHODÓW
Sylwester Budny - POKRYCIA DACHÓW
Bogdan Orzoł - TARTAK
Wojciech Michalak - VOJ, USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
Dariusz Narewski

Patron medialny
Oferta sponsoringowa





Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą reklamową

ZOBACZ OFERTĘ
Mecze ligowe
Pogoda
Warunki strony
Dokumenty, grafiki, zdjęcia, skrypty i inne pliki tworzące ten serwis są własnością Redakcji swit.dbv.pl, o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Kopiowanie i rozpowszechnianie w celach komercyjnych jakąkolwiek metodą poligraficzną czy elektroniczną musi być wcześniej uzgodnione z Redakcją swit.dbv.pl

Przeczytaj regulamin strony>>>
Licznik



Dane od 01.10.2009
*Do 01.10.2009 było 205238 unikalnych wizyt

stat4u
Dane liczone od 22.10.2011
Prowadzący stronę
Image Hosted by ImageShack.us

Paweł Białczak
Prezes Klubu

Kontakt:
GG: 768461
Gadu-Gadu: 768461
E-mail: pawelbialczak@o2.pl
Telefon: 886325573

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl