Serwis Klubu Sportowego "Świt" Baranowo
Serwis Klubu Sportowego "Świt" Baranowo
Styczeń 17 2019 22:22:21
Nawigacja
» » KLUB « «
Dane klubowe
Władze
Stadion
Mapa dojazdu
Historia Klubu
Historia w obiektywie
Największe osiągnięcia
Regulamin Stadionu
Cele Klubu
Sprawozdanie merytoryczne
Herb Klubu
Statut
Regulamin Zarządu
10 przykazań
Sponsorzy
Nasza miejscowość

» » SENIORZY « «
Kadra
Sztab szkoleniowy
Trener
Stroje
Transfery
Sparingi
Strzelcy, asysty, kartki
Mecze Świtu
Turnieje

» » ROZGRYWKI « «
Tabela A-klasy
Terminarz
Puchar Polski
Strzelcy A-klasy
Statystyki
Zespoły A-klasy
Mapa drużyn A-klasy
Kilometry ligowe
Regulamin rozgrywek
Regulamin Pucharu Polski

» » OKRĘGOWY ZWIĄZEK « «
COOZPN
Wydział sędziowski
Komunikaty
Obsada zawodów
Wykaz sędziów
Ramowy terminarz
Tabela ekwiwalentów
Regulamin dyscyplinarny
Adresy klubów

»TRAMPKARZE 98-99«
Kadra
Terminarz
Tabela
Strzelcy
Powiatowa Liga
Wyniki
Nabór do drużyny
Zasady rozgrywek

» MŁODZIKI 2000-01 «
Kadra
Liga Młodzików
Wyniki
Nabór do drużyny
Zasady rozgrywek

» ORLIKI 2002-03 «
Nabór do drużyny
Dlaczego warto grać u nas?
Zasady rozgrywek

» » ZESPÓŁ ŻEŃSKI 99-00 « «
Nabór do drużyny

» » OLDBOJE « «
Kadra
Wyniki

» INFO HANDLOWE «
Oferta
Współpraca
Obóz Piłkarski
Sponsoring
Wynajem stadionu
Oferta dla przewoźników
Reklama

» » STRONA « «
Strona Główna
O stronie
Dołącz do nas
Regulamin strony
Polityka prywatności
Redakcja
Facebook
Konkurs
Kibice
Media o Świcie
Galeria
VIDEO
Humor
Zapowiedzi meczy
Śpiewnik kibica
Gadżety klubowe
Tapety
Ankiety
Kontakt

» » UŻYTKOWNIK « «

» WYSZUKIWARKA «
Szukaj
Archiwum newsów
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 621
Najnowszy Użytkownik: Dougstoox
Ostatnio online
Dougstoox49 weeks
Andrewabisa60 weeks
Georgenes64 weeks
a-a-a71 weeks
mairedrome79 weeks
MoSpapl88 weeks
hftggytsju89 weeks
Andrianheany90 weeks
ErnestOneld93 weeks
MarkAlill104 weeks
Tabela ligowa
  Nazwa  M.
Pkt 
1 Tęcza Ojrzeń
17 38
2 Wkra Sochocin 17 37
3 Gladiator Słoszewo 17 34
4 GKS Pokrzywnica
17 30
5  KS Wąsewo
19 29
6 Orzyc Chorzele
17 29
7 Sokół Grudusk
18 29
8 Jutrzenka Unieck
17 19
9
Rzekunianka RzekuńRzekunianka Rzekuń
18 18
10 Świt Baranowo
19 17
11 KS PniewoKS PnRzekunianka RzekuńiewdoKS PniewoKS
17 17
12 Wkra Andzin 17 16
13 Kurpik Kadzidło 18 10
Najlepsi strzelcy

 Krzysztof Chodkowski
10 goli


Rafał Ogonowski
5 goli

 
Artur Sakowski
4 goleMarcin Kaczyński
3 gole

 

Najlepsi asystujący
   Karol Antoszewski
7 asyst Krzysztof Chodkowski
4 asysty


Artur Sakowski
4 asysty
 

Rafał Ogonowski
2 asysty
 

Nasz button

POBIERZ KOD HTML
Buttony


Narew Ostrołęka Plus

Mazowsze Jednorożec

MKS Ciechanów


MŁAWSKA WIARA

Victoria Śnietnica - oficjalna strona: wyniki, newsy, relacje, zdjęcia...
Image Hosted by ImageShack.us

piłka nożna młodzieżowa

Bolesna strona sportu

Strona kibiców Pekpolu Ostrołęka

Partnerzy
”Nieruchomoœci
Wyniki na żywo

IT Serwis - serwis komputerowy Kamil Stepnowski

Opinie o Klub Sportowy Świt

Klub Sportowy Świt Baranowo

Regulamin strony
Warunki używania strony internetowej Świtu Baranowo:Świt Baranowo utrzymuje niniejszą stronę internetową oraz informacje i materiały na Stronie ("Treść"). Poprzez dostęp lub przeglądanie niniejszej Strony przyjmujecie Państwo niniejsze Warunki Używania.

Oświadczenie

Świt Baranowo dokłada należytej staranności, aby zapewnić rzetelność Strony, jednak w stopniu dozwolonym przez przepisy prawa www.swit.dbv.pl nie przyjmuje odpowiedzialności prawnej z tytułu tego, jak też nie zapewnia, że informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej są rzetelne lub kompletne, lub że niniejsze strony internetowe będą wolne od błędów, albo że ich dostępność nie zostanie przerwana i Świt Baranowo niniejszym wyraźnie uchyla i wyłącza wszystkie wyraźne i dorozumiane zapewnienia warunki i warunki nie zawarte w niniejszym dokumencie, w stopniu, w jakim takie wyłączenie lub uchylenie jest dozwolone przez obowiązujące przepisy prawa. Świt Baranowo wyklucza odpowiedzialność wobec jakiejkolwiek osoby za straty lub szkody spowodowane błędami lub zaniechaniami, bez względu na to, czy takie błędy lub zaniechania wynikają z zaniedbania, wypadku lub innych przyczyn, jednak niniejsze oświadczenie nie ogranicza roszczeń z tytułu oszustwa polegającego na wprowadzeniu w błąd, obrażeń cielesnych lub śmierci.


Choć zastrzegamy sobie prawo do usuwania wszelkich rozpowszechnianych materiałów i innych informacji, co do których uważamy że mogą być obraźliwe lub z innych przyczyn możliwe do zakwestionowania, nie ponosimy odpowiedzialności za żaden materiał rozpowszechniony przez któregokolwiek użytkownika, ani za żadną informację zawartą w miejscach do których są łącza. Wyrażasz zgodę na to, że www.swit.dbv.pl nie odpowiada za żadne, oszczercze, obelżywe, naruszające prawa lub nielegalne zachowanie żadnej innej osoby odwiedzającej to miejsce lub innej strony trzeciej.

Ograniczenia w używaniu Treści

Treść niniejszej strony wraz z prawami autorskimi i innymi prawami własności przemysłowej z nią związanymi należą do www.swit.dbv.pl lub dostawców Treści. Niniejszym udzielamy Państwu pozwolenia na dostęp do Strony i wydrukowanie Treści jako zapisu Państwa wizyty. Bez uprzedniej wyraźnej zgody www.swit.dbv.pl na piśmie zabronione jest jakiekolwiek inne używanie Strony i jej Treści, w tym modyfikacja, publikacja, przekazywanie, tworzenie dzieł pochodnych, włączanie do innych stron internetowych lub powielanie Strony lub Treści (w drodze łączenia, ramkowania czy też jakąkolwiek inną metodą).

© Copyright 2008-2010 www.swit.dbv.pl
Wszelkie prawa zastrzeżonePrzedkładanie informacji

Prosimy o nieprzesyłanie www.swit.dbv.pl żadnych informacji ani materiałów, które uważają Państwo za poufne lub zastrzeżone, takich jak pomysły, koncepcje, know-how lub techniki handlowe lub dotyczące produktów.Przekazując www.swit.dbv.pl jakiekolwiek materiały lub informacje, zgadzają się Państwo:

  • że takie materiały lub informacje nie są poufne ani zastrzeżone i www.swit.dbv.pl przysługuje prawo swobodnego wykorzystywania takich informacji w dowolny sposób i dla jakiegokolwiek celu bez opłat ani odpowiedzialności wobec Państwa a Państwa zgadzają się nie podejmować żadnych działań przeciwko www.swit.dbv.pl z tytułu wykorzystania materiałów lub informacji, że są Państwo właścicielami lub mają nieograniczone prawa do materiałów lub informacji przekazanych www.swit.dbv.pl i przejmą Państwo odpowiedzialność oraz będą chronić www.swit.dbv.pl przed wszelkimi roszczeniami, procesami, postępowaniami, wydatkami, odszkodowaniami i roszczeniami odszkodowawczymi, włącznie z kosztami sądowymi oraz kosztami obsługi prawnej i wszelkimi innymi, wysuwanymi przeciwko www.swit.dbv.pl w związku z naruszeniem praw osób trzecich w odniesieniu do materiałów lub informacji przez Państwa przekazanych;


  • podjąć uzasadnione kroki w celu zapewnienia, że materiały lub informacje są wolne od znanych wirusów komputerowych lub innych zanieczyszczeń, w tym kodów lub instrukcji, które mogą zostać wykorzystane w celu modyfikacji, uszkodzenia, unieruchomienia lub naruszenia bezpieczeństwa strony internetowej lub systemów lub sieci komputerowej www.swit.dbv.pl.


  • Zabrania się zamieszczania lub przesyłania na Stronę lub ze Strony materiałów niezgodnych z prawem, zawierających pogróżki, zniesławiających, oszczerczych, nieprzyzwoitych, skandalizujących, podburzających, pornograficznych lub bluźnierczych, albo jakichkolwiek innych materiałów rodzących odpowiedzialność cywilną lub karną.


Ograniczenia używania

Nie możesz prowadzić poprzez to miejsce w sieci żadnego działania, które byłoby niezgodne z prawem, stanowiło obelgę lub nadużycie, naruszało prawa stron trzecich, albo które uniemożliwiałoby innym użytkownikom korzystanie z tej strony internetowej. Nie możesz bez naszego pisemnego zezwolenia monitorować ani kopiować treści z tego miejsca w sieci z wykorzystaniem jakiegokolwiek robota, �ludzika� (automatycznego agenta internetowego), pajączka, pełzacza lub innego automatycznego urządzenia, albo ręcznie, ani postępować w sposób zakłócający prawidłowe działanie tego miejsca w sieci. Zobowiązujesz się do wypłacenia odszkodowania, bronienia i chronienia spółki www.swit.dbv.pl oraz jej spółek zależnych, filii, osób funkcyjnych i pracowników przed jakąkolwiek koniecznością wypłacenia odszkodowania, odpowiedzialnością i kosztami (w tym honoraria zastępców prawnych w racjonalnej wysokości), powstałymi w następstwie roszczenia dowolnej strony trzeciej wynikłego z używania przez ciebie miejsca w sieci lub związanego z takim używaniem. Zachowujemy prawo do odcięcia ci dostępu do tego miejsca w sieci, w każdym czasie, bez uprzedzenia, z dowolnej przyczyny.Znaki towarowe i znaki usługowe

www.swit.dbv.pl, logo www.swit.dbv.pl oraz wszelkie inne znaki towarowe lub usługowe na niniejszej Stronie są własnością www.swit.dbv.pl lub innych osób trzecich. Żadnego znaku towarowego ani usługowego www.swit.dbv.pl nie wolno używać jako hiperlinku bez uprzedniego zezwolenia na piśmie. Zabrania się wykorzystywania znaków towarowych lub usługowych bez zezwolenia. Dostęp do niniejszej strony nie pociąga za sobą przyznania praw używania jakichkolwiek znaków towarowych lub zastrzeżonych znaków towarowych www.swit.dbv.pl i nie przyznaje się w drodze domniemania, zarzutu lub w inny sposób żadnej licencji ani prawa używania w odniesieniu do praw autorskich, patentów, znaków towarowych, znaków usługowych w związku z niniejszą stroną internetową.Przyjęcie niniejszych warunków

Używając niniejszej strony przyjmują Państwo Oświadczenia www.swit.dbv.pl dot. Ochrony Danych oraz niniejsze Warunki Używania. Jeżeli nie zgadzają się Państwo z Oświadczeniem www.swit.dbv.pl dot. Ochrony Danych oraz niniejszymi Warunkami, prosimy o nieużywanie naszej strony. Zastrzegamy sobie prawo, aby według własnego uznania, zmieniać, dodawać lub usuwać części niniejszych Warunków Używania w dowolnym czasie. Prosimy o okresowe sprawdzanie zmian na niniejszej stronie. Jeżeli będą Państwo nadal używać strony www.swit.dbv.pl po zamieszczeniu tam zmian w niniejszych Warunkach Używania, będzie to oznaczać akceptację tych zmian.


1. Aby móc w pełni korzystać z wszystkich dostępnych funkcji serwisu należy się zarejestrować i zalogować,

2. Komentarze oraz wpisy w shoutboxie, które:
- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawa o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);
- propagują alkohol (art. 2(1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.);
- propagują środki odurzające, narkotyki (art. 1 Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani z dnia 24 kwietnia 1997r.);
- obrażają osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego);
- obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194-196 Kodeksu karnego);
- zawierają informacje obarc zające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);
- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.)
- nie są związane z tematem,
- obrażające inną osobę,

będą kasowane. W przypadku używania wulgaryzmów oraz obrażania użytkowników będzie wiązało się to z usunięciem konta lub blokowaniem IP.


Ponadto nie zamieszczamy komentarzy, które:
- zawierają linki do stron WWW;
- zawierają dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe;
- są reklamami;
- są spamem czyli nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem;
- nawołują do agresji;
- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej;


3. Jeżeli zapoznałeś się z regulaminem. Przejdź do rejestracji.

Następny mecz
Mecz ligowy:
 
 18.05.2013
godz. 16:00
Grudusk


Sokół Grudusk
vs
Świt Baranowo

Facebook


Ostatni mecz
Mecz ligowy:
 
 12.05.2013
godz. 15:00
Baranowo


Świt Baranowo
0:5
Tęcza Ojrzeń
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sparingi rywali

Gadżety Świtu
Sponsorzy

Gmina Baranowo
Maksymilian Gwiazdowski - Cuba Libre Dance & Music Club
Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli
Pralnia POSTĘP
Tomasz Stolarczyk - TRANSPORT OSÓB
Piekarnia SEZAM
Roman Klimaszewski - TARTAK
Krzysztof Krawczyk - NAPRAWA SAMOCHODÓW
Sylwester Budny - POKRYCIA DACHÓW
Bogdan Orzoł - TARTAK
Wojciech Michalak - VOJ, USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
Dariusz Narewski

Patron medialny
Oferta sponsoringowa

Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą reklamową

ZOBACZ OFERTĘ
Mecze ligowe
Pogoda
Warunki strony
Dokumenty, grafiki, zdjęcia, skrypty i inne pliki tworzące ten serwis są własnością Redakcji swit.dbv.pl, o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Kopiowanie i rozpowszechnianie w celach komercyjnych jakąkolwiek metodą poligraficzną czy elektroniczną musi być wcześniej uzgodnione z Redakcją swit.dbv.pl

Przeczytaj regulamin strony>>>
LicznikDane od 01.10.2009
*Do 01.10.2009 było 205238 unikalnych wizyt

stat4u
Dane liczone od 22.10.2011
Prowadzący stronę
Image Hosted by ImageShack.us

Paweł Białczak
Prezes Klubu

Kontakt:
GG: 768461
Gadu-Gadu: 768461
E-mail: pawelbialczak@o2.pl
Telefon: 886325573

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl