Serwis Klubu Sportowego "Świt" Baranowo
Serwis Klubu Sportowego "Świt" Baranowo
Lipiec 21 2018 13:22:09
Nawigacja
» » KLUB « «
Dane klubowe
Władze
Stadion
Mapa dojazdu
Historia Klubu
Historia w obiektywie
Największe osiągnięcia
Regulamin Stadionu
Cele Klubu
Sprawozdanie merytoryczne
Herb Klubu
Statut
Regulamin Zarządu
10 przykazań
Sponsorzy
Nasza miejscowość

» » SENIORZY « «
Kadra
Sztab szkoleniowy
Trener
Stroje
Transfery
Sparingi
Strzelcy, asysty, kartki
Mecze Świtu
Turnieje

» » ROZGRYWKI « «
Tabela A-klasy
Terminarz
Puchar Polski
Strzelcy A-klasy
Statystyki
Zespoły A-klasy
Mapa drużyn A-klasy
Kilometry ligowe
Regulamin rozgrywek
Regulamin Pucharu Polski

» » OKRĘGOWY ZWIĄZEK « «
COOZPN
Wydział sędziowski
Komunikaty
Obsada zawodów
Wykaz sędziów
Ramowy terminarz
Tabela ekwiwalentów
Regulamin dyscyplinarny
Adresy klubów

»TRAMPKARZE 98-99«
Kadra
Terminarz
Tabela
Strzelcy
Powiatowa Liga
Wyniki
Nabór do drużyny
Zasady rozgrywek

» MŁODZIKI 2000-01 «
Kadra
Liga Młodzików
Wyniki
Nabór do drużyny
Zasady rozgrywek

» ORLIKI 2002-03 «
Nabór do drużyny
Dlaczego warto grać u nas?
Zasady rozgrywek

» » ZESPÓŁ ŻEŃSKI 99-00 « «
Nabór do drużyny

» » OLDBOJE « «
Kadra
Wyniki

» INFO HANDLOWE «
Oferta
Współpraca
Obóz Piłkarski
Sponsoring
Wynajem stadionu
Oferta dla przewoźników
Reklama

» » STRONA « «
Strona Główna
O stronie
Dołącz do nas
Regulamin strony
Polityka prywatności
Redakcja
Facebook
Konkurs
Kibice
Media o Świcie
Galeria
VIDEO
Humor
Zapowiedzi meczy
Śpiewnik kibica
Gadżety klubowe
Tapety
Ankiety
Kontakt

» » UŻYTKOWNIK « «

» WYSZUKIWARKA «
Szukaj
Archiwum newsów
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 621
Najnowszy Użytkownik: Dougstoox
Ostatnio online
Dougstoox23 weeks
Andrewabisa35 weeks
Georgenes38 weeks
a-a-a45 weeks
mairedrome54 weeks
MoSpapl62 weeks
hftggytsju63 weeks
Andrianheany65 weeks
ErnestOneld67 weeks
MarkAlill78 weeks
Tabela ligowa
  Nazwa  M.
Pkt 
1 Tęcza Ojrzeń
17 38
2 Wkra Sochocin 17 37
3 Gladiator Słoszewo 17 34
4 GKS Pokrzywnica
17 30
5  KS Wąsewo
19 29
6 Orzyc Chorzele
17 29
7 Sokół Grudusk
18 29
8 Jutrzenka Unieck
17 19
9
Rzekunianka RzekuńRzekunianka Rzekuń
18 18
10 Świt Baranowo
19 17
11 KS PniewoKS PnRzekunianka RzekuńiewdoKS PniewoKS
17 17
12 Wkra Andzin 17 16
13 Kurpik Kadzidło 18 10
Najlepsi strzelcy

 Krzysztof Chodkowski
10 goli


Rafał Ogonowski
5 goli

 
Artur Sakowski
4 gole



Marcin Kaczyński
3 gole

 

Najlepsi asystujący
   Karol Antoszewski
7 asyst



 Krzysztof Chodkowski
4 asysty


Artur Sakowski
4 asysty
 

Rafał Ogonowski
2 asysty
 

Nasz button

POBIERZ KOD HTML
Buttony






Narew Ostrołęka Plus

Mazowsze Jednorożec

MKS Ciechanów


MŁAWSKA WIARA

Victoria Śnietnica - oficjalna strona: wyniki, newsy, relacje, zdjęcia...




Image Hosted by ImageShack.us

piłka nożna młodzieżowa

Bolesna strona sportu

Strona kibiców Pekpolu Ostrołęka

Partnerzy
”Nieruchomoœci
Wyniki na żywo

IT Serwis - serwis komputerowy Kamil Stepnowski

Opinie o Klub Sportowy Świt

Klub Sportowy Świt Baranowo

Terminarz 2012/2013
A-KLASA
Runda jesienna sezonu 2012/2013






1 kolejka - 26.08.2012

Orzyc Chorzele - Świt Baranowo 3:3
Wkra Sochocin - Sokół Grudusk 5:1
Rzekunianka Rzekuń - Konopianka Konopki 0:0 - wynik anulowany
Kurpik Kadzidło - KS Wąsewo 2:6
Tęcza Ojrzeń - Wkra Andzin 1:2
Gladiator Słoszewo - KS Pniewo 4:1
Jutrzenka Unieck - GKS Pokrzywnica 2:3


2 kolejka - 02.09.2012

Wkra Andzin - Świt Baranowo 3:1
Wkra Sochocin - Jutrzenka Unieck 4:0
KS Pniewo - Tęcza Ojrzeń 3:10
GKS Pokrzywnica - Gladiator Słoszewo 2:1
Orzyc Chorzele - Kurpik Kadzidło - odwołany
KS Wąsewo - Rzekunianka Rzekuń 2:2
Sokół Grudusk - Konopianka Konopki 4:1


3 kolejka - 08/09.09.2012

Świt Baranowo - KS Pniewo 1:0
Gladiator Słoszewo - Wkra Sochocin 0:0
Konopianka Konopki - KS Wąsewo 3:4 - wynik anulowany
Rzekunianka Rzekuń - Orzyc Chorzele 3:5
Kurpik Kadzidło - Wkra Andzin 3:0 (wo)
Tęcza Ojrzeń - GKS Pokrzywnica 4:3
Jutrzenka Unieck - Sokół Grudusk 3:4


4 kolejka - 15/16.09.2012

GKS Pokrzywnica - Świt Baranowo 5:1
Wkra Sochocin - Tęcza Ojrzeń 2:2
Jutrzenka Unieck - Gladiator Słoszewo 2:1
KS Pniewo - Kurpik Kadzidło 4:1
Wkra Andzin - Rzekunianka Rzekuń 1:1
Orzyc Chorzele - Konopianka Konopki 3:0 - wynik anulowany
Sokół Grudusk - KS Wąsewo 2:1


5 kolejka - 22/23.09.2012

Wkra Sochocin - Świt Baranowo 3:2
KS Wąsewo - Orzyc Chorzele 6:0
Konopianka Konopki - Wkra Andzin 0:3 (wo) - wynik anulowany
Rzekunianka Rzekuń - KS Pniewo 4:2
Kurpik Kadzidło - GKS Pokrzywnica 2:2
Tęcza Ojrzeń - Jutrzenka Unieck 5:1
Gladiator Słoszewo - Sokół Grudusk 3:1


6 kolejka - 26.09.2012 (środa)

Pauza: KS Pniewo
Jutrzenka Unieck - Świt Baranowo 3:1
Gladiator Słoszewo - Tęcza Ojrzeń 1:2
Wkra Sochocin - Kurpik Kadzidło 6:0
GKS Pokrzywnica - Rzekunianka Rzekuń 2:0
Wkra Andzin - KS Wąsewo 1:1
Sokół Grudusk - Orzyc Chorzele 2:3


7 kolejka - 29/30.09.2012

Pauza: GKS Pokrzywnica
Gladiator Słoszewo - Świt Baranowo 4:2
Rzekunianka Rzekuń - Wkra Sochocin 1:1
Orzyc Chorzele - Wkra Andzin 5:1
KS Wąsewo - KS Pniewo 1:3
Kurpik Kadzidło - Jutrzenka Unieck 5:0
Tęcza Ojrzeń - Sokół Grudusk 0:1


8 kolejka - 06/07.10.2012

Pauza: Konopianka Konopki
Tęcza Ojrzeń - Świt Baranowo 2:1
Gladiator Słoszewo - Kurpik Kadzidło 5:0
Jutrzenka Unieck - Rzekunianka Rzekuń 1:0
GKS Pokrzywnica - KS Wąsewo 0:3
KS Pniewo - Orzyc Chorzele 2:2
Sokół Grudusk - Wkra Andzin 4:0


9 kolejka - 13/14.10.2012

Pauza: Jutrzenka Unieck
Świt Baranowo - Sokół Grudusk 2:5
KS Wąsewo - Wkra Sochocin 0:2
Wkra Andzin - KS Pniewo 3:4
Orzyc Chorzele - GKS Pokrzywnica 2:2
Rzekunianka Rzekuń - Gladiator Słoszewo 3:5
Kurpik Kadzidło - Tęcza Ojrzeń 1:3


10 kolejka - 20/21.10.2012

Pauza: Gladiator Słoszewo
Świt Baranowo - Kurpik Kadzidło 4:1
Wkra Sochocin - Orzyc Chorzele 1:1
Tęcza Ojrzeń - Rzekunianka Rzekuń 4:0
Jutrzenka Unieck - KS Wąsewo 1:4
GKS Pokrzywnica - Wkra Andzin 2:0
Sokół Grudusk - KS Pniewo 3:2


11 kolejka - 27/28.10.2012

Pauza: Tęcza Ojrzeń
Rzekunianka Rzekuń - Świt Baranowo 0:4
Wkra Sochocin - Wkra Andzin 6:0
KS Pniewo - GKS Pokrzywnica 1:3
Orzyc Chorzele - Jutrzenka Unieck 4:2
KS Wąsewo - Gladiator Słoszewo 1:3
Kurpik Kadzidło - Sokół Grudusk 1:3


12 kolejka - 03/04.11.2012

Pauza: Świt Baranowo
Wkra Sochocin - KS Pniewo 8:0
Kurpik Kadzidło - Rzekunianka Rzekuń 1:0
Tęcza Ojrzeń - KS Wąsewo 1:2
Gladiator Słoszewo - Orzyc Chorzele 4:2
Jutrzenka Unieck - Wkra Andzin 3:0 (wo)
Sokół Grudusk - GKS Pokrzywnica 2:2


13 kolejka - 10/11.11.2012

Pauza: Kurpik Kadzidło
GKS Pokrzywnica - Wkra Sochocin 2:0
KS Pniewo - Jutrzenka Unieck 3:3
Wkra Andzin - Gladiator Słoszewo 0:0
KS Wąsewo - Świt Baranowo 2:2
Orzyc Chorzele - Tęcza Ojrzeń 2:2
Rzekunianka Rzekuń - Sokół Grudusk 1:3



-------------------------------
 

1 kolejka 26.08.2012 (niedziela), godz. 16.00
Orzyc Chorzele - Świt Baranowo
Wyjazd 14.30

2 kolejka 02.09.2012 (niedziela), godz. 16.00
Wkra Andzin - Świt Baranowo
Wyjazd 13.30

3 kolejka 09.09.2012 (niedziela), godz. 15.00
Świt Baranowo - KS Pniewo
w Jednorożcu
Wyjazd 14.30

4 kolejka 16.09.2012 (niedziela), godz. 16.00
GKS Pokrzywnica - Świt Baranowo
w Pułtusku
Wyjazd 14.00

5 kolejka 23.09.2012 (niedziela), godz. 16.00
Wkra Sochocin - Świt Baranowo
Wyjazd 13.20

6 kolejka 27.09.2012 (czwartek), godz. 16.30
Jutrzenka Unieck - Świt Baranowo
Wyjazd 13.50

7 kolejka - 29.09.2012 (sobota), godz. 16.00
Gladiator Słoszewo - Świt Baranowo
Wyjazd 13.10

8 kolejka 06.10.2012 (sobota), godz. 15.30
Tęcza Ojrzeń - Świt Baranowo
Wyjazd 12.50

9 kolejka - 14.10.2012 (niedziela), godz. 15.00
Świt Baranowo - Sokół Grudusk

10 kolejka - 21.10.2012 (niedziela), godz. 15.00
Świt Baranowo - Kurpik Kadzidło

11 kolejka - 18.11.2012 (niedziela), godz. 13.00
Rzekunianka Rzekuń - Świt Baranowo
Wyjazd 11.10

13 kolejka 11.11.2012 (niedziela), godz. 14.00
KS Wąsewo - Świt Baranowo
Wyjazd 11.40
 
 
Runda wiosenna sezonu 2012/2013

 


14 kolejka 24.04.2013

Pauza: Rzekunianka Rzekuń
Świt Baranowo - Orzyc Chorzele 3:4
Sokół Grudusk - Wkra Sochocin
KS Wąsewo - Kurpik Kadzidło 4:1
Wkra Andzin - Tęcza Ojrzeń - przełożony na 25.05
KS Pniewo - Gladiator Słoszewo 0:2
GKS Pokrzywnica - Jutrzenka Unieck 4:2


15 kolejka 29/30.05.2013

Pauza: Sokół Grudusk
Świt Baranowo - Wkra Andzin 1:0
Jutrzenka Unieck - Wkra Sochocin
Tęcza Ojrzeń - KS Pniewo
Gladiator Słoszewo - GKS Pokrzywnica
Kurpik Kadzidło - Orzyc Chorzele
Rzekunianka Rzekuń - KS Wąsewo 2:0


16 kolejka 08/09.06.2013

Pauza: KS Wąsewo
KS Pniewo - Świt Baranowo
Wkra Sochocin - Gladiator Słoszewo
Orzyc Chorzele - Rzekunianka Rzekuń
Wkra Andzin - Kurpik Kadzidło
GKS Pokrzywnica - Tęcza Ojrzeń
Sokół Grudusk - Jutrzenka Unieck


17 kolejka 13/14.04.2013 i 01.05.2013

Pauza: Orzyc Chorzele
Świt Baranowo - GKS Pokrzywnica 4:1
Tęcza Ojrzeń - Wkra Sochocin 3:2
Gladiator Słoszewo - Jutrzenka Unieck
Kurpik Kadzidło - KS Pniewo
Rzekunianka Rzekuń - Wkra Andzin 1:3
KS Wąsewo - Sokół Grudusk


18 kolejka 20/21.04.2013

Pauza: Wkra Andzin
Świt Baranowo - Wkra Sochocin 1:2
Orzyc Chorzele - KS Wąsewo 1:1
KS Pniewo - Rzekunianka Rzekuń 0:2
GKS Pokrzywnica - Kurpik Kadzidło 3:0
Jutrzenka Unieck - Tęcza Ojrzeń 1:2
Sokół Grudusk - Gladiator Słoszewo 3:0


19 kolejka 27/28.04.2013

Pauza: KS Pniewo
Świt Baranowo - Jutrzenka Unieck 0:4
Tęcza Ojrzeń - Gladiator Słoszewo 1:0
Kurpik Kadzidło - Wkra Sochocin 0:2
Rzekunianka Rzekuń - GKS Pokrzywnica 1:0
KS Wąsewo - Wkra Andzin 3:3
Orzyc Chorzele - Sokół Grudusk 2:2


20 kolejka 04/05.05.2013

Pauza: GKS Pokrzywnica
Świt Baranowo - Gladiator Słoszewo 2:3
Wkra Sochocin - Rzekunianka Rzekuń 10:0
Wkra Andzin - Orzyc Chorzele 1:1
KS Pniewo - KS Wąsewo 7:3
Jutrzenka Unieck - Kurpik Kadzidło 3:0 (wo)
Sokół Grudusk - Tęcza Ojrzeń 0:1


21 kolejka 11/12.05.2013

Pauza: Wkra Sochocin
Świt Baranowo - Tęcza Ojrzeń 0:5
Kurpik Kadzidło - Gladiator Słoszewo 2:5
Rzekunianka Rzekuń - Jutrzenka Unieck 3:2
KS Wąsewo - GKS Pokrzywnica 2:0
Orzyc Chorzele - KS Pniewo 3:0 (wo)
Wkra Andzin - Sokół Grudusk 3:1


22 kolejka 18/19.05.2013


Pauza: Jutrzenka Unieck
Sokół Grudusk - Świt Baranowo
Wkra Sochocin - KS Wąsewo
KS Pniewo - Wkra Andzin
GKS Pokrzywnica - Orzyc Chorzele
Gladiator Słoszewo - Rzekunianka Rzekuń
Tęcza Ojrzeń - Kurpik Kadzidło


23 kolejka 25/26.05.2013

Pauza: Gladiator Słoszewo
Kurpik Kadzidło - Świt Baranowo
Orzyc Chorzele - Wkra Sochocin
Rzekunianka Rzekuń - Tęcza Ojrzeń
KS Wąsewo - Jutrzenka Unieck
Wkra Andzin - GKS Pokrzywnica
KS Pniewo - Sokół Grudusk


24 kolejka 01/02.06.2013

Pauza: Tęcza Ojrzeń
Świt Baranowo - Rzekunianka Rzekuń
Wkra Andzin - Wkra Sochocin
GKS Pokrzywnica - KS Pniewo
Jutrzenka Unieck - Orzyc Chorzele
Gladiator Słoszewo - KS Wąsewo
Sokół Grudusk - Kurpik Kadzidło


25 kolejka 16.06.2013


Pauza: Świt Baranowo
KS Pniewo - Wkra Sochocin
Rzekunianka Rzekuń - Kurpik Kadzidło
KS Wąsewo - Tęcza Ojrzeń
Orzyc Chorzele - Gladiator Słoszewo
Wkra Andzin - Jutrzenka Unieck
GKS Pokrzywnica - Sokół Grudusk


26 kolejka 23.06.2013


Pauza: Kurpik Kadzidło
Wkra Sochocin - GKS Pokrzywnica
Jutrzenka Unieck - KS Pniewo
Gladiator Słoszewo - Wkra Andzin
Świt Baranowo - KS Wąsewo
Tęcza Ojrzeń - Orzyc Chorzele
Sokół Grudusk - Rzekunianka Rzekuń


-------------------------------


14 kolejka 24.04.2013 (środa), godz. 17.00

Świt Baranowo - Orzyc Chorzele

 15 kolejka 30.03.2013 (sobota), godz. 12.00
Świt Baranowo - Wkra Andzin

 16 kolejka 09.06.2013 (niedziela), godz. 14.30
KS Pniewo - Świt Baranowo

17 kolejka 14.04.2013 (niedziela), godz. 14.30
Świt Baranowo - GKS Pokrzywnica

18 kolejka 20.04.2013 (sobota), godz. 16.00
Świt Baranowo - Wkra Sochocin

19 kolejka 28.04.2013 (niedziela), godz. 15.00
Świt Baranowo - Jutrzenka Unieck

20 kolejka 04.05.2013 (sobota), godz. 16.00
Świt Baranowo - Gladiator Słoszewo

21 kolejka 12.05.2013 (niedziela), godz. 15.00
Świt Baranowo - Tęcza Ojrzeń

22 kolejka 18.05.2013 (sobota), godz. 16.00
Sokół Grudusk - Świt Baranowo
Wyjazd: godz. 13.40

23 kolejka 26.05.2013 (niedziela) godz. 17.00
Kurpik Kadzidło - Świt Baranowo
Wyjazd: 15.30

24 kolejka 02.06.2013 (niedziela), godz. 14.00
Świt Baranowo - Rzekunianka Rzekuń

 26 kolejka 23.06.2013 (niedziela), godz. 16.00
Świt Baranowo - KS Wąsewo
 

Następny mecz
Mecz ligowy:
 
 18.05.2013
godz. 16:00
Grudusk


Sokół Grudusk
vs
Świt Baranowo

Facebook


Ostatni mecz
Mecz ligowy:
 
 12.05.2013
godz. 15:00
Baranowo


Świt Baranowo
0:5
Tęcza Ojrzeń
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sparingi rywali

Gadżety Świtu
Sponsorzy

Gmina Baranowo
Maksymilian Gwiazdowski - Cuba Libre Dance & Music Club
Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli
Pralnia POSTĘP
Tomasz Stolarczyk - TRANSPORT OSÓB
Piekarnia SEZAM
Roman Klimaszewski - TARTAK
Krzysztof Krawczyk - NAPRAWA SAMOCHODÓW
Sylwester Budny - POKRYCIA DACHÓW
Bogdan Orzoł - TARTAK
Wojciech Michalak - VOJ, USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
Dariusz Narewski

Patron medialny
Oferta sponsoringowa





Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą reklamową

ZOBACZ OFERTĘ
Mecze ligowe
Pogoda
Warunki strony
Dokumenty, grafiki, zdjęcia, skrypty i inne pliki tworzące ten serwis są własnością Redakcji swit.dbv.pl, o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Kopiowanie i rozpowszechnianie w celach komercyjnych jakąkolwiek metodą poligraficzną czy elektroniczną musi być wcześniej uzgodnione z Redakcją swit.dbv.pl

Przeczytaj regulamin strony>>>
Licznik



Dane od 01.10.2009
*Do 01.10.2009 było 205238 unikalnych wizyt

stat4u
Dane liczone od 22.10.2011
Prowadzący stronę
Image Hosted by ImageShack.us

Paweł Białczak
Prezes Klubu

Kontakt:
GG: 768461
Gadu-Gadu: 768461
E-mail: pawelbialczak@o2.pl
Telefon: 886325573

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl