Serwis Klubu Sportowego "Świt" Baranowo
Serwis Klubu Sportowego "Świt" Baranowo
Lipiec 21 2018 13:44:06
Nawigacja
» » KLUB « «
Dane klubowe
Władze
Stadion
Mapa dojazdu
Historia Klubu
Historia w obiektywie
Największe osiągnięcia
Regulamin Stadionu
Cele Klubu
Sprawozdanie merytoryczne
Herb Klubu
Statut
Regulamin Zarządu
10 przykazań
Sponsorzy
Nasza miejscowość

» » SENIORZY « «
Kadra
Sztab szkoleniowy
Trener
Stroje
Transfery
Sparingi
Strzelcy, asysty, kartki
Mecze Świtu
Turnieje

» » ROZGRYWKI « «
Tabela A-klasy
Terminarz
Puchar Polski
Strzelcy A-klasy
Statystyki
Zespoły A-klasy
Mapa drużyn A-klasy
Kilometry ligowe
Regulamin rozgrywek
Regulamin Pucharu Polski

» » OKRĘGOWY ZWIĄZEK « «
COOZPN
Wydział sędziowski
Komunikaty
Obsada zawodów
Wykaz sędziów
Ramowy terminarz
Tabela ekwiwalentów
Regulamin dyscyplinarny
Adresy klubów

»TRAMPKARZE 98-99«
Kadra
Terminarz
Tabela
Strzelcy
Powiatowa Liga
Wyniki
Nabór do drużyny
Zasady rozgrywek

» MŁODZIKI 2000-01 «
Kadra
Liga Młodzików
Wyniki
Nabór do drużyny
Zasady rozgrywek

» ORLIKI 2002-03 «
Nabór do drużyny
Dlaczego warto grać u nas?
Zasady rozgrywek

» » ZESPÓŁ ŻEŃSKI 99-00 « «
Nabór do drużyny

» » OLDBOJE « «
Kadra
Wyniki

» INFO HANDLOWE «
Oferta
Współpraca
Obóz Piłkarski
Sponsoring
Wynajem stadionu
Oferta dla przewoźników
Reklama

» » STRONA « «
Strona Główna
O stronie
Dołącz do nas
Regulamin strony
Polityka prywatności
Redakcja
Facebook
Konkurs
Kibice
Media o Świcie
Galeria
VIDEO
Humor
Zapowiedzi meczy
Śpiewnik kibica
Gadżety klubowe
Tapety
Ankiety
Kontakt

» » UŻYTKOWNIK « «

» WYSZUKIWARKA «
Szukaj
Archiwum newsów
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 621
Najnowszy Użytkownik: Dougstoox
Ostatnio online
Dougstoox23 weeks
Andrewabisa35 weeks
Georgenes38 weeks
a-a-a45 weeks
mairedrome54 weeks
MoSpapl62 weeks
hftggytsju63 weeks
Andrianheany65 weeks
ErnestOneld67 weeks
MarkAlill78 weeks
Tabela ligowa
  Nazwa  M.
Pkt 
1 Tęcza Ojrzeń
17 38
2 Wkra Sochocin 17 37
3 Gladiator Słoszewo 17 34
4 GKS Pokrzywnica
17 30
5  KS Wąsewo
19 29
6 Orzyc Chorzele
17 29
7 Sokół Grudusk
18 29
8 Jutrzenka Unieck
17 19
9
Rzekunianka RzekuńRzekunianka Rzekuń
18 18
10 Świt Baranowo
19 17
11 KS PniewoKS PnRzekunianka RzekuńiewdoKS PniewoKS
17 17
12 Wkra Andzin 17 16
13 Kurpik Kadzidło 18 10
Najlepsi strzelcy

 Krzysztof Chodkowski
10 goli


Rafał Ogonowski
5 goli

 
Artur Sakowski
4 gole



Marcin Kaczyński
3 gole

 

Najlepsi asystujący
   Karol Antoszewski
7 asyst



 Krzysztof Chodkowski
4 asysty


Artur Sakowski
4 asysty
 

Rafał Ogonowski
2 asysty
 

Nasz button

POBIERZ KOD HTML
Buttony






Narew Ostrołęka Plus

Mazowsze Jednorożec

MKS Ciechanów


MŁAWSKA WIARA

Victoria Śnietnica - oficjalna strona: wyniki, newsy, relacje, zdjęcia...




Image Hosted by ImageShack.us

piłka nożna młodzieżowa

Bolesna strona sportu

Strona kibiców Pekpolu Ostrołęka

Partnerzy
”Nieruchomoœci
Wyniki na żywo

IT Serwis - serwis komputerowy Kamil Stepnowski

Opinie o Klub Sportowy Świt

Klub Sportowy Świt Baranowo

Adresy klubów
ADRESYKLUBÓWBIORACYCH UDZIA£ W ROZGRYWKACH
CIECHANOWSKO-OSTRO£ÊCKIEGO OKRÊGOWEGO ZWI¡ZKU PI£KI NO¯NEJ
06-400 CIECHANÓW ul.3-GOMAJA 7
TEL.FAX (0-23) 672-55-84
             
L.p Nazwa klubu Kod Miejscowo¶æ Adresklubu Kier. Telefon
1. GKS Gladiator S³oszewo 09-100 P³oñsk ul. 19 Stycznia 39 B 0-23 662-56-35 fax 662-24-26
2. GKS Krzyniak 06-316 Krzynow³oga Ma³a ul.Ko¶cielna 3 0-29 751-27-20
3. GKS Opia 06-406 Opinogóra ul.Krasiñskiego 4 0-23 673-61-10,604514757
4. GKS Orlêta Baboszewo 09-130 Baboszewo Urz±d Gminy 0-23 .609225468
5. GKS Pokrzywnica 06-121 Pokrzywnica ul.Jana Paw³a II 1   .505073684
6. GKS Strzegowo 06-445 Strzegowo ul.Sportowa 1   503859380 ,600603400
7. GKS Wkra Andzin 05-192 Cieksyn AndzinMalonAndrzej 0-23 691-24-70,606423338
8. GLKS Wieczfnianka 06-513 Wieczfnia Chmielewski Krzysztof 0-23 654-00-13,509250451
9. GUKSKrasnosielc 06-212 Krasnosielc ul.Rynek 40 0-29 717-50-73 fax 717-50-74
10. GZS Korona Szyd³owo 06-516 Szyd³owo ul.Szkolna 2 A 0-23 .503072435
11. GZS Orze³ Sypniewo 06-216 Sypniewo Gisztarowicz Roman ul.£ukasiñskiego17 0-29 717-75-01.0606-291-567
12. KSPniewo 2004 07-214 Pniewo Pniewoul.Stra¿acka 1   501552601
13. KSRzekunianka Rzekun 07-410 Ostro³êka      
14. KS Bartnik Myszyniec 07-430 Myszyniec Plac Wolno¶ci 60 0-29 772-13-63, 509-064-777
15. KS Borovia Czernice Borowe 06-415 Czernice Bor. Rostkowo 10 Jakubiak Bartosz   694103777
16. KS CK Troszyn 07-405 Troszyn ul.Szkolna 5 0-29 .7671157
17. KS Gryf Kownaty ¯êdowe 06-400 Ciechanów Kownatyul.S³oneczna 5   505110603
18. KS Jantar Parciaki 06-323 Jednoro¿ec Parciaki 117   509793910
19. KS Konopianka Konopki 06-560 Konopki Morawy 44 0-23 653-10-16,0600-661-776
20. KS Kurpik Kadzid³o 07-420 Kadzid³o ul.Ko¶ciuszki 6 0-29 761-80-26,502663674
21. KS Mazowsze Jednoro¿ec 06-829 Jednoro¿ec ul.Odrodzenia 14 0-29 751-83-18, 501456051
22. KS Narew Zambski Ko¶cielne 07-215 Obryte ul.Mi³a20A   604486032 Chmiel S³awomir
23. KS OrzGoworowo 07-440 Goworowo ZiemekAndrzej ul.Szkolna 16 a 0-29 761-40-43 ,604220588
24. KS Ostrovia Ostrów Maz. 07-300 Ostrów Maz. ul.Warchalskiego 3 0-29 7454427,603
25. KS Pe³ta 06-425 Karniewo ul.Pu³tuska3 0-29 691-11-24
26. KS Sona Nowe Miasto 09-120 Nowe Miasto Szwejkowski Zygmunt Go¶cimin   .502221305
27. KS ¦wit 06-320 Baranowo ul.Gwardii Ludowej 13 0-29 7613776, 886325573
28. KS Têcza 34 P³oñsk 09-100 P³oñsk ul.P³ocka 50a 0-23 6628575,501
29. KS Têcza JBB £yse 07-437 £yse ul.Ko¶cielna 19 0-29 .7725047,60847633
30. KS W±sewo 07-311 W±sewo ul.Armii Krajowej 6 0-29 .6458001,69643822
31. KS Wkra Bie¿uñ 09-320 Bie¿un ul.Borek 1 0-23 657-89-59, 606890693
32. KS Wkra Sochocin 09-110 Sochocin Pl.Nowotki 9   .506481270
33. LKS B³êkitni Raci±¿ 09-140 Raci±¿ ul.Sportowa 1 0-23 679-29-24
34. LKS Iskra Krasne 06-408 Krasne Pl. Krasiñskiego 1 0-23 671-00-20,515190665
35. LKS Jutrzenka Unieck 09-140 Raci±¿ Unieck 27 0-23 679-36-46,505591021
36. LKS £êg Przedmiejski 07-402 Lelis £êg Staro¶cinski 88a   .606247903
37. LKS Nadnarwianka Pu³tusk 06-100 Pu³tusk ul.Daszyñskiego 17 0-23 692-02-67
38. LKS Orzyc Chorzele 06-330 Chorzele ul.Padlewskiego 1 0-29 751-51-61,607066190
39. LKS Sokó³ Grudusk 06-460 Grudusk GOKiS Szpakut Marek 0-23 6715033 ,503143769
40. LKS Têcza Ojrzen 06-456 Ojrzeñ ul.Ciechanowska 26 0-23 671-83-20,602178801
41. LKS Zatory 07-217 Zatory ul.Jana Paw³a II 69 Krawczak A 0-29 741-03-10
42. LUKSCzerwin 07-407 Czerwin ul.Szkolna 5Stepnowski Przemys³aw 0-29 761-45-14,509720009
43. LUKSHuragan Lipniki 07-436 Lipniki ul.Sierbiñskiego 30   .604143544
44. LUKS Bartnik Myszyniec 07-430 Myszyniec Pl. Wolno¶ci 60   .692039347
45. LUKS Gralewo 09-140 Raci±¿ Publiczne Gimnazjum w Gralewie   602749117
46. MKS Ciechanów 06-400 Ciechanów ul.3 -go Maja 7 0-23 672-55-29
47. MKS Kryszta³Glinojeck 06-450 Glinojeck ul.Wojska Polskiego 73 0-23 674-03-91,798083981
48. MKS Makowianka 06-200 Maków Maz. ul.Sportowa 11 0-29 717-10-64,509032074
49. MKS M³awa 06-500 M³awa ul.Kopernika 38 0-23 655-01-97, 655-33-92
50. MKS Narew 07-410 Ostro³êka ul.Witosa 1 0-29 766-43-79
51. MKS Przasnysz 06-300 Przasnysz ul.Makowska 23 0-29 752-29-26,600008275
52. MKS Wkra 09-300 ¯uromin ul.¯eromskiego 5 0-23 657-24-82
53. OTS Korona HID Ostro³êka 07-400 Ostro³êka ul.Walecznych 20 0-29 760-25-11 fax 769-35-00
54. SKS Trójka 93 Ciechanów 06-400 Ciechanów ul.Powst.Wlkp. 1 0-23 672-48-22,606852693
55. UKSAs 06-450 Glinojeck ul.P³ocka 7 0-23 .502493367
56. UKS Boruta Kuczbork 09-310 Kuczbork ul.Mickiewicza 7 0-23 657-62-06,502040020
57. UKS GryfCzerwin 07-407 Czerwin ul.Piastowska 23 A 0-29 761-45-01 ,692340565
58. UKS Moja Ostro³eka 07-410 Ostro³êka ul.Gorbatowa 14   .606608515
59. UKS Narew 07-400 Ostro³êka ul. Papiernicza 1 0-29 766-69-52, 503-171-044
60. UKS Sparta 09-100 Plonsk Bujakowski Andrzej   606-808-894
61. UKS Victoria 09-120 Nowe Miasto ul.Ciechanowska 15 0-23 6614009 ,695954039
62. UKS Wkra 06-540 Radzanów ul.Raci±¿ska 53 A 0-23 679-80-13 ,509-779-152
63. UKS ¯ak Szreñsk 06-550 Szreñsk ul.Plac Kanoniczny 11 0-23 653-40-38 Dobrowolski
64. WKS Mystkówiec 07-206 Somianka Mystkówiec Stary   513651380
Następny mecz
Mecz ligowy:
 
 18.05.2013
godz. 16:00
Grudusk


Sokół Grudusk
vs
Świt Baranowo

Facebook


Ostatni mecz
Mecz ligowy:
 
 12.05.2013
godz. 15:00
Baranowo


Świt Baranowo
0:5
Tęcza Ojrzeń
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sparingi rywali

Gadżety Świtu
Sponsorzy

Gmina Baranowo
Maksymilian Gwiazdowski - Cuba Libre Dance & Music Club
Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli
Pralnia POSTĘP
Tomasz Stolarczyk - TRANSPORT OSÓB
Piekarnia SEZAM
Roman Klimaszewski - TARTAK
Krzysztof Krawczyk - NAPRAWA SAMOCHODÓW
Sylwester Budny - POKRYCIA DACHÓW
Bogdan Orzoł - TARTAK
Wojciech Michalak - VOJ, USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
Dariusz Narewski

Patron medialny
Oferta sponsoringowa





Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą reklamową

ZOBACZ OFERTĘ
Mecze ligowe
Pogoda
Warunki strony
Dokumenty, grafiki, zdjęcia, skrypty i inne pliki tworzące ten serwis są własnością Redakcji swit.dbv.pl, o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Kopiowanie i rozpowszechnianie w celach komercyjnych jakąkolwiek metodą poligraficzną czy elektroniczną musi być wcześniej uzgodnione z Redakcją swit.dbv.pl

Przeczytaj regulamin strony>>>
Licznik



Dane od 01.10.2009
*Do 01.10.2009 było 205238 unikalnych wizyt

stat4u
Dane liczone od 22.10.2011
Prowadzący stronę
Image Hosted by ImageShack.us

Paweł Białczak
Prezes Klubu

Kontakt:
GG: 768461
Gadu-Gadu: 768461
E-mail: pawelbialczak@o2.pl
Telefon: 886325573

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl