Serwis Klubu Sportowego "Świt" Baranowo
Serwis Klubu Sportowego "Świt" Baranowo
Styczeń 17 2019 22:10:15
Nawigacja
» » KLUB « «
Dane klubowe
Władze
Stadion
Mapa dojazdu
Historia Klubu
Historia w obiektywie
Największe osiągnięcia
Regulamin Stadionu
Cele Klubu
Sprawozdanie merytoryczne
Herb Klubu
Statut
Regulamin Zarządu
10 przykazań
Sponsorzy
Nasza miejscowość

» » SENIORZY « «
Kadra
Sztab szkoleniowy
Trener
Stroje
Transfery
Sparingi
Strzelcy, asysty, kartki
Mecze Świtu
Turnieje

» » ROZGRYWKI « «
Tabela A-klasy
Terminarz
Puchar Polski
Strzelcy A-klasy
Statystyki
Zespoły A-klasy
Mapa drużyn A-klasy
Kilometry ligowe
Regulamin rozgrywek
Regulamin Pucharu Polski

» » OKRĘGOWY ZWIĄZEK « «
COOZPN
Wydział sędziowski
Komunikaty
Obsada zawodów
Wykaz sędziów
Ramowy terminarz
Tabela ekwiwalentów
Regulamin dyscyplinarny
Adresy klubów

»TRAMPKARZE 98-99«
Kadra
Terminarz
Tabela
Strzelcy
Powiatowa Liga
Wyniki
Nabór do drużyny
Zasady rozgrywek

» MŁODZIKI 2000-01 «
Kadra
Liga Młodzików
Wyniki
Nabór do drużyny
Zasady rozgrywek

» ORLIKI 2002-03 «
Nabór do drużyny
Dlaczego warto grać u nas?
Zasady rozgrywek

» » ZESPÓŁ ŻEŃSKI 99-00 « «
Nabór do drużyny

» » OLDBOJE « «
Kadra
Wyniki

» INFO HANDLOWE «
Oferta
Współpraca
Obóz Piłkarski
Sponsoring
Wynajem stadionu
Oferta dla przewoźników
Reklama

» » STRONA « «
Strona Główna
O stronie
Dołącz do nas
Regulamin strony
Polityka prywatności
Redakcja
Facebook
Konkurs
Kibice
Media o Świcie
Galeria
VIDEO
Humor
Zapowiedzi meczy
Śpiewnik kibica
Gadżety klubowe
Tapety
Ankiety
Kontakt

» » UŻYTKOWNIK « «

» WYSZUKIWARKA «
Szukaj
Archiwum newsów
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 621
Najnowszy Użytkownik: Dougstoox
Ostatnio online
Dougstoox49 weeks
Andrewabisa60 weeks
Georgenes64 weeks
a-a-a71 weeks
mairedrome79 weeks
MoSpapl88 weeks
hftggytsju89 weeks
Andrianheany90 weeks
ErnestOneld93 weeks
MarkAlill104 weeks
Tabela ligowa
  Nazwa  M.
Pkt 
1 Tęcza Ojrzeń
17 38
2 Wkra Sochocin 17 37
3 Gladiator Słoszewo 17 34
4 GKS Pokrzywnica
17 30
5  KS Wąsewo
19 29
6 Orzyc Chorzele
17 29
7 Sokół Grudusk
18 29
8 Jutrzenka Unieck
17 19
9
Rzekunianka RzekuńRzekunianka Rzekuń
18 18
10 Świt Baranowo
19 17
11 KS PniewoKS PnRzekunianka RzekuńiewdoKS PniewoKS
17 17
12 Wkra Andzin 17 16
13 Kurpik Kadzidło 18 10
Najlepsi strzelcy

 Krzysztof Chodkowski
10 goli


Rafał Ogonowski
5 goli

 
Artur Sakowski
4 goleMarcin Kaczyński
3 gole

 

Najlepsi asystujący
   Karol Antoszewski
7 asyst Krzysztof Chodkowski
4 asysty


Artur Sakowski
4 asysty
 

Rafał Ogonowski
2 asysty
 

Nasz button

POBIERZ KOD HTML
Buttony


Narew Ostrołęka Plus

Mazowsze Jednorożec

MKS Ciechanów


MŁAWSKA WIARA

Victoria Śnietnica - oficjalna strona: wyniki, newsy, relacje, zdjęcia...
Image Hosted by ImageShack.us

piłka nożna młodzieżowa

Bolesna strona sportu

Strona kibiców Pekpolu Ostrołęka

Partnerzy
”Nieruchomoœci
Wyniki na żywo

IT Serwis - serwis komputerowy Kamil Stepnowski

Opinie o Klub Sportowy Świt

Klub Sportowy Świt Baranowo

HISTORIA
Historia Klubu z Baranowa sięga początku lat pięćdziesiątych poprzedniego stulecia. Oficjalnie jednak klub założono w 1988 roku. W praktyce jednak powstał on na początku lat dziewięćdziesiątych i z małymi przerwami istnieje do dziś. Klub występował jako LZS Baranowo, "Uśmiech" Baranowo, LUKS "Świt" Baranowo, LKS "Świt" Baranowo i KS "Świt" Baranowo.

Na początku lat pięćdziesiątych powstaje Ludowy Zespół Sportowy (LZS). Jego pierwszym prezesem i najprawdopodobniej założycielem (wtedy nazwany przewodniczącym) został Kazimierz Szutkowski. Rozwijał on działalność nie tylko sportową ale też turystyczną. W 1956 roku LZS Baranowo liczył 56 członków. Najbardziej popularnymi dyscyplinami była piłka nożna, ciężary, siatkówka i lekkoatletyka. Na szczeblu powiatu dobre wyniki uzyskiwali piłkarze. Gminna Rada Narodowa w składzie z przewodniczącym Henrykiem Szczecińskim i członkami: Barbarą Ficińską, Tomaszem Michalakiem, Michałem Pakułą i Haliną Kaczorek przeznaczyło dla sportowców plac o powierzchni 0,75 ha na targowicy gminnej, na budowę boiska sportowego (z nieoficjalnych informacji wiem, że było to w 1952 roku). Później zorganizowano sekcje pływacką. Organizacja przechodziła wzloty i upadki, a nawet działalność jej zamarła w latach 1966-69. W latach siedemdziesiątych nasz zespół grywał w C-klasie ostrołęckiej a czasem nawet ostrowskiej (kiedy nie było ostrołęckiej). Niestety nie zachowały się z tamtego okresu żadne wyniki ani tabele. Grywaliśmy też w lidze powiatowej (liga LZS inaczej zwana u nas D-klasa). Z opowieści wiem, że na mecz skrzykiwały się wtedy dwie wioski i grano.

Klub Sportowy „Świt” Baranowo oficjalnie powstał 1988 r. Początkowo w latach pięćdziesiątych istniała drużyna piłkarska w Baranowie, ale nigdy nie była zgłoszona do rozgrywek ligowych. Historia „Świtu” nie ma w sobie wielkich wydarzeń, duży wpływ miały na to częste problemy finansowe klubu z którego powodów wiele razy musiał wycofywać się z rozgrywek ligowych co powodowało rozbicie drużyny i odejścia najlepszych zawodników do innych drużyn. Przez właśnie takie problemy za każdym razem osoba reaktywująca drużynę miała bardzo dużo ciężkiej pracy do wykonania aby z powrotem poskładać drużynę.

W latach osiemdziesiątych w Ostrołęce i jej powiecie prężnie działały LZS (Ludowy Zespół Sportowy). W okresie kiedy władzę wójta w Gminie Baranowo pełnił Kazimierz Orzoł przyjechał do Baranowa sekretarz LZS z Ostrołęki (nie udało mi się ustalić nazwiska sekretarza) z propozycją utworzenia w Baranowie drużyny, która mogłaby uczestniczyć w rozgrywkach LZS. Swoją myśl sekretarz wysnuł z twierdzeń, iż w Baranowie jest duża szkoła i bardzo wiele młodzieży, która na pewno chętnie uczestniczyłaby w tego typu rozgrywkach. Wójt zwrócił się z prośbą do Jerzego Kruka, który pełnił rolę nauczyciela wychowania fizycznego w szkole rolniczej w Baranowie o przedstawienie mu sytuacji czy on zbierze odpowiednia liczbę zawodników potrzebną do powołania drużyny. W ten sposób powstała drużyna pod nazwą Ludowy Zespół Sportowy Baranowo. Prezesem jak również pierwszym trenerem Klubu był Jerzy Kruk, jego zastępcą i pomocnikiem w założeniu Klubu był Jerzy Grad.

Sezon 88/89 to pierwsze mecze pod szyldem LZS Baranowo. Klub nie był zgłoszony do ligi ale rozgrywał mecze towarzyskie. Ważne jest to, że funkcjonował już pod jedną wspólną nazwą. Początkowo sponsorem drużyny była Spółdzielnia Mleczarska „KURPIE”, w kolejnych latach był to także Urząd Gminy. Oto zdjęcie pierwszej drużyny wraz z założycielami.


Od lewej z góry: Mirosław Michalak, Zbigniew Krakowiecki, Andrzej Deptuła, Wiesław Ciuba, Adam Orzoł, Marek Tabaka, Andrzej Bączek, Kazimierz Jasiński, Jerzy Kruk, Adam Białczak
Od dołu lewej: Bogdan Bandorowicz, Janusz Stolarczyk, Roman Bandorowicz, Janek Tabaka, Mariusz Grzyb, nieznany zawodnik


W sezonach 89/90-90/91 LZS Baranowo brał udział w wielu turniejach organizowanych w powiecie ostrołęckim. Niestety nie zachowały się żadne tabele ani wyniki z tamtego okresu. Drużynami które brały udział w tych turniejach były: Myszyniec, Nowa Wieś Zachodnia, Jednorożec, Chorzele, Lelis, Borawe, Łyse, Baranowo. Jako ciekawostkę można dodać, że w tamtym okresie Baranowo nie miało swojego boiska. Dopiero w roku 1990 zaczęto budować boisko przy Szkole Podstawowej w Baranowie. Na teren została nawieziona mieszanka gliny (pochodziła z miejsca budowy ulicy Stacha Konwy) i czarnoziemy, została posiana trawa. Bardzo pomocna w wykonaniu boiska była Spółdzielnia Mleczarska „KURPIE” która użyczyła sprzętu potrzebnego do przewiezienia i rozplantowania nawiezionego materiału.


Sezon 1991/1992:
Sezon 91/92 był jednym z najważniejszych w historii Klubu. LZS Baranowo po raz pierwszy zapisało się do ligi LZS. Do tej pory grali w turniejach i spotkaniach towarzyskich. Dzięki wzorowej postawie i zaangażowaniu zawodników Baranowo zajęło pierwsze miejsce zdobywając Puchar Ligi LZS. Po wygranym meczu zawodnicy jak i Zarząd Klubu poczuli się mocną i liczącą się w powiecie drużyną i postanowili zgłosić się do ligi okręgowej w Ostrołęckim Związku Piłki Nożnej.

Drużyna LZS Baranowo po wygranym pucharze LZS rok 1992:Na zdjęciu mistrzowie ligi LZS:
Od góry lewej: Jerzy Kruk, Mieczysław Olender, Roman Bandorowicz, Marek Tabaka, Wojciech Olkowski, Andrzej Deptuła, Jan Tabaka, Zbigniew Krakowiecki, Kazimierz Jasiński, Jerzy Grad
Od dołu lewej: Andrzej Bączek, Mirek Michalak, Janusz Stolarczyk, Jan Michalak, Waldemar Białczak, Adam Orzoł, Wiesław Ciuba


Sezon 1992/1993:
Sezon 92/93 był pierwszym, w którym drużyna z Baranowa wzięła udział w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez związek piłkarski. LZS Baranowo zajęło wysokie trzecie miejsce w lidze okręgowej i to był największy sukces Baranowskiej drużyny, nigdy więcej nie powtórzono tego wyczynu. Pierwsze miejsce zajęła wtedy MKS Małkinia, a za nimi uplasowała się MZKS Bug II Wyszków
Pozostałe drużyny grające w tym sezonie to: LZS Wąsewo, LKS „Orz” Goworowo, LZS Nasiadki, LZS Borawe, LZS Kadzidło, LZS Baranowo, LZS Jednorożec, LZS Myszyniec, LZS Czarnia, LZS Tłuszcz.

Wyniki jakie zachowały się z rundy jesiennej to:
LZS Kadzidło- LZS Baranowo; 2:4
Goworowo - Baranowo 4:0
Baranowo - Czarnia 6:1
Jednorożec - Baranowo 0:6
Baranowo - Myszyniec 9:1
Baranowo - Tłuszcz 1:1
Nasiadki- Baranowo 0:4

Pierwsze swoje wystąpienie w Pucharze Polski Baranowska drużyna zanotowała w sezonie 1992/93. Pierwszy mecz odbył się 14 października 1992r. na stadionie w Jednorożcu. LZS Baranowo (bo tak w tamtym okresie nazywała się drużyna) wygrało z gospodarzami aż 9:0, było to jedno z największych zwycięstw tamtego okresu.
W drugiej rundzie Pucharu Polski (nie udało się dokładnie sprawdzić który był to zespół), który odbyła się 21 października 1992 r. LZS Baranowo podejmowało albo LZS Czarnia lub LZS Myszyniec (brak danych) i niestety uległo w tym spotkaniu 3:1.

Sezon 1993/1994:
W sezonie 93/94 nastąpiły małe zmiany. Zmieniono nazwę klubu na „Uśmiech” Baranowo. Nazwa ta pochodziła od firmy głównego sponsora a był nim Andrzej Deptuła- zawodnik drużyny „Uśmiech” Baranowo. Na 12 zespołów „Uśmiech’ uplasował się na 9 miejscu, drużyną która zwyciężyła ligę był vice lider poprzedniego sezonu Bug II Wyszków37. Liga liczyła wtedy 12 drużyn. Zajęliśmy 9 miejsce mijając Prostyń, Borawe i Długosiodło. Zdobyliśmy 12 punktów strzelając 35 bramek i tracąc 53.

W Pucharze Polski wystąpienie Baranowskiej drużyny było wspominane przez wiele lat. Tak emocjonującego meczu w Pucharze Polski dawno nie było. 29 października „Uśmiech” Baranowo zmierzył się z dużo lepszym od siebie przeciwnikiem a mianowicie MZKS Przasnyszem. Mecz rozgrywany był na stadionie w Przasnyszu i zakończył się wynikiem 3:1 dla Baranowa.


 

 

LZS Baranowo po wygranym meczu w Przasnyszu:

 

 

Od lewej od góry: Sławomir Prot, Bogdan Zyśk, Andrzej Deptuła, Mariusz Kozłowski, Michał Białczak, Maciej Sęndrowski, Michał Budny, Michał Symołon, Marek Woźniak, Andrzej Tabaka (kierownik)
Od lewej od dołu: Marek Tabaka, nieznany zawodnik, Zbigniew Ogonowski, Tomasz Abramczyk, Marek Budny, Dariusz Narewski, Marek KuleszaSezon 1994/1995:

Po dobrym rezultacie Uśmiechu w dwóch poprzednich sezonach przyszły problemy. Klub wystartował w tych rozgrywkach, ale po kilku kolejkach wycofał się. Nigdzie nie ma ostatecznej tabeli tego sezonu, ale w rezultatach podawanych w prasie Uśmiech znika jeszcze jesienią. Nie jest znany prawdziwy powód wycofania się drużyny Baranowa z ligowych rozgrywek ale prawdopodobnie wycofano się z powodów finansowych.

Kluby które występowały wtedy w lidze i ją ukończyły to: Ostrovia Ostrów Mazowiecka, MKS Przasnysz, MKS Małkinia, Orzyc Chorzele, Orz Goworowo, Bartnik Myszyniec, Bóbr Tłuszcz, Brewed Czerwin, Kurpik Kadzidło, LZS Borawe, KS Obierwia, Olimpia Prostyń.


W sezonach 1995/96, 1996/97, 1997/98 drużyna nie uczestniczyła w żadnych rozgrywkach ligowych. Jest to czas kiedy Baranowski „Uśmiech” zniknął z mapy sportowej w powiecie ostrołęckim.


Sezon 1998/1999:
W sezonie 98/99 drużyna Baranowskiego „Uśmiechu” powróciła na piłkarskie boiska. Zespół „Uśmiechu” w ostatniej chwili zapisał się do rozgrywek ligi okręgowej i został do nich dopuszczony mimo tego, że nie posiadał drużyny młodzieżowej bo taki był wymóg (liga okręgowa była wtedy najniższym szczeblem rozgrywek, spowodowane to było małą ilością drużyn na Kurpiach). Liga Okręgowa była wtedy piątą ligą w kolejności! Aby ostudzić entuzjazm kibiców Świtu dodać należy, że był to też najniższy poziom ligowy w regionie (mała ilość klubów na Kurpiach). „Uśmiech” zajął 8 miejsce (na 11 drużyn) w tabeli. Miał 20pkt. W 20 meczach strzelił 37 bramek, wpuścił 60, ale był to i tak wielki sukces po tak długiej nieobecności. Wystarczy spojrzeć na drużyny, które nas wtedy wyminęły - same znane w okręgu nazwy!

Artykuł z "Ostrołęckiej Gazety Powiatowej" z 23 maja 1999 roku:

"Klub Piłkarski Uśmiech Baranowo
06-320 Baranowo, tel. 7613690, rok założenia 1991
Prezes: Andrzej Deptuła
Wiceprezesi: Tomasz Abramczyk, Jerzy Kruk
Główni Sponsorzy: Spółdzielnia Mleczarska Kurpie, Urząd Gminy oraz Tadeusz Jaznach i Andrzej Deptuła

Kadra na wiosnę 1999 rok:
Bramkarze: Marek Woźniak 1967, Sławomir Prot 1966 (poprzedni klub Obierwia)
Obrońcy: Michał Białczak 1980, Michał Budny 1978, Marek Kulesza 1972, Dariusz Narewski 1965, Marcin Symołon 1980, Bogdan Zyśk 1977.
Pomocnicy i napastnicy: Tomasz Abramczyk 1978, Roman Bandorowicz 1977, Marek Budny 1980, Andrzej Deptuła 1963, Paweł Stolarczyk 1981, Marek Tabaka "Belak" 1964, Mariusz Kozłowski 1980, Jarosław Murzyn 1974 (wcześniej Bartnik Myszyniec), Zbigniew Ogonowski "Jezus" 1980, Maciej Sendrowski 1981

Zespół Uśmiechu Baranowo w ostatniej chwili zgłosił swój akces do rozgrywek w ostrołęckiej okręgówce (V liga) i został do nich warunkowo dopuszczony. W Baranowie nie ma bowiem drużyny młodzieżowej, a jest to warunek, który musi być spełniony, aby zespół seniorów mógł uczestniczyć w rozgrywkach. Wiosną Uśmiech m.in. zremisował 3-3 z Koroną HiD i wygrał na wyjeździe z Bobrem Tłuszcz 4-2 oraz 2-0 z Kurpikiem Kadzidło."
Sezon 1999/2000:
Przed rozpoczęciem sezonu "Uśmiech" został wycofany z rozgrywek Ostrołęckiej Ligi Okręgowej. Nastąpiły czasy kryzysu baranowskiej piłki nożnej. Na szczęście nie trwały one długo i już po dwóch sezonach udało się przywrócić "Uśmiech" - a właściwie "Świt" do życia. Niestety przez ten czas dokonano reorganizacji rozgrywek. Wszystkie kluby, które grały przeciwko nam jeszcze w 1998 roku trafiły niebawem do najwyższych lig w okręgu. Tymczasem "Świt" musiał startować od samego dna - czyli trzy ligi niżej!
Dla ciekawych dodam tylko, że ligę w sezonie 1999/00 wygrała Ostrovia Ostrów Mazowiecka, a miejsce w barażach wywalczyła Makowianka. Oprócz nas z ligi wycofał się LZS Ostrołęka, a Orzyc Chorzele przeniósł się do ciechanowskiej okręgówki.


Sezon 2003/2004:
Po trzech sezonach drużyna z Baranowa wróciła po raz kolejny ale z nową nazwą. Od sezonu 2003/2004 Klub przyjął nazwę Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Świt” Baranowo. Dlaczego Świt? Pomysłodawcą i jednocześnie osobą, która reaktywowała drużynę był Marek Tabaka. Nazwa „Świt” kojarzyła mu się z odbudową Klubu, z odnową czegoś straconego, czegoś co trzeba przywrócić do życia. W tym sezonie „Świt” nie zachwycał, dwa razy wygrał i raz zremisował pozostałe mecze przegrał i uplasował się na ostatniej pozycji. I stało się! W sezonie 2003/2004 powróciła do świata piłki drużyna z Baranowa. Przynajmniej do świata oficjalnej piłki, bo mecze w Baranowie rozgrywano cały czas, tyle, że nie było pieniędzy na ligę. Powrót był bolesny. Świt Baranowo wygrał co prawda dwukrotnie z Orłem Sypniewo i zremisował z Rzekunianką, ale oprócz tych trzech meczów zanotował same porażki. W tym gruntowną lekcję futbolu zafundowaną przez Mazowsze Jednorożec (10-0 w Jednorożcu...). Jednak to nie Mazowsze wygrało ligę - na pierwszym miejscu uplasowały się rezerwy Korony HiD Ostrołęka wspomagane zawodnikami z pierwszej drużyny. Tabele zamknął właśnie baranowski LKS.
W tym sezonie powstała pierwsza strona internetowa "Świtu" - była to pierwsza strona klubu B-klasowego w naszym regionie. W ogóle w byłym województwie ostrołęckim wtedy stronę www miała tylko Narew. Strona była założona na darmowym serwerze republika.pl. Podobno w tym czasie bardzo głośno było o niej w Ostrołęce i okolicach. Założyciela strony ("Narviego") ludzie zaczepiali w szkole, pytali o "Świt", o wyniki, o B-klasę, pytali czy mogą zagrać itp.
Sezon 2004/2005:
Drugi sezon istnienia "Świtu" Baranowo był jeszcze gorszy od pierwszego. Co prawda piłkarze grali lepiej, zdobywali doświadczenie i częściej zdobywali bramki (dokładnie jednego gola więcej), ale nie przełożyło się to na zdobycz punktową. Na nasze nieszczęście drużyna, którą "Świt" dwukrotnie pokonał w zeszłym sezonie - Orzeł Sypniewo - zaczęła grać bardzo przyzwoitą piłkę i to właśnie ona awansowała do A-Klasy. Nam tym razem nie udało się nawet uzbierać siedmiu punktów. Świtowcy pokonali Rzekuniankę i Bartnika i z sześcioma punkcikami usadowili się na końcu tabeli Klasy B. Po wygraniu meczu barażowego do grona A-klasowców dołączył także Huragan Lipniki. W Pucharze Polski na Mazowszu "Świt" pokonał w I rundzie Wkrę Radzanów 3-0 (u siebie), a w drugiej rundzie oddał walkowerem mecz z GKS-em Strzegowo (również u siebie).
W niektórych zestawieniach tabel autorzy za "Świtem" wpisują jeszcze Pełtę Karniewo, ale są to błędne informacje. Pełta wycofała się przed rozpoczęciem sezonu i nie brała udziału w rozgrywkach. Nie może więc być brana pod uwagę przy ustalaniu tabeli końcowej.
Sezon 2005/2006:

Pod koniec sezonu 2004/05 w "Świcie" pojawiły się znów problemy finansowe. "Świt" nie zgłosił się do rozgrywek w sezonie 2005/06, ale aby piłkarze nie stracili formy i ogrywali się zgłoszono drużynę do Powiatowej Ligi LZS. Piłkarze występowali pod szyldem LZS Baranowo, ale byli to w zdecydowanej większości byli i obecni zawodnicy "Świtu". Zwycięzcami ligi zostali chłopcy z ULKS Ołdaki, którzy w nagrodę zgłoszeni zostali do rozgrywek B-Klasy 2006/07. W rundzie jesiennej ligi LZS brał udział także Kurp Dach Plastmo Troszyn.


Sezon 2006/2007:
Tym razem udało się z szybciej niż poprzednio wyjść z kryzysu i już sezon 2006/07 gramy w B-klasie. Zespół "Świtu" Baranowo i w tym sezonie nie zachwycał. Zaczął od porażki 8-0 z Goworowem. W następnych meczach również przegrywał różnicą 5 bramek. W 4. kolejce zespół wygrał pierwszy mecz z drużyną Narwi Zambski Kościelne. Potem znów przyszły porażki (7 pod rząd). W 12 kolejce "Świt" wygrał z Dylewem. Po czym znów przegrał 2 ostatnie mecze. Zespól łącznie w 14 meczach zgromadził 6 pkt. Miał 2 porażki i 12 porażek. Bilans bramkowy wychodził bardzo nie korzystnie 14-65.Drużyna „Świt” Baranowo w sezonie 2006/2007:


Na zdjęciu skład drużyny w tym sezonie:
Od lewej od góry: Damian Tyc, Grzegorz Abramczyk, Marek Białczak, Andrzej Deptuła, Artur Sakowski, Łukasz Kuzia,
Od lewej od dołu:
Michał Symołon, Paweł Kuzia, Mateusz Symołon, Marcin Ambo, Niedźwiecki Grzegorz, Paweł Lenarciak


Sezon 2007/2008:
Sezon 07/08 miał przynieść lepsze czasy dla drużyny „Świtu”. Nowym trenerem został Andrzej Deptuła (poprzednim trenerem był Marek Tabaka), wszystko zaczęło się układać, były treningi, sparingi, skład był młody ale widać było w chłopakach, że chcą walczyć. Jednak nie wszystko poszło tak jak miało być, było więcej wygranych meczy niż w zeszłym sezonie, drużyna była bardziej poukładana ale jednak to wszystko nie pomogło zająć drużynie „Świtu” lepszej pozycji. Kolejny sezon nie przyniósł realizacji oczekiwanych planów. "Świt" co prawda zaczął sezon dobrze - wygrana z beniaminkiem - rywalem zza między, Jantarem Parciaki na wyjeździe 6:2. W drugim meczu wygraliśmy 4-1 z nową wchodzącą drużyną - Łęgiem Przedmiejskim. W dalszej części sezonu nasza drużyna przegrywa 6 razy choć nie były to już porażki dużą różnicą bramek (poza przegraną z Narwią 13-0; należy dodać, że w meczu tym kontuzjowany był podstawowy bramkarz i między słupkami stanął napastnik Paweł Lenarciak). W ostatnim meczu rundy jesiennej wygraliśmy u siebie z również nową nam drużyną - GKS Pokrzywnicą 2-1. Wiosnę mieliśmy zacząć od meczu z Parciakami. Okazało się jednak, że gości przyjechali do nas bez aktualnych badań lekarskich. Nasz klub zgodził się na przełożenie meczu na termin późniejszy. A w zamian zagraliśmy sparing, w którym bez problemu wygraliśmy 10-2. Zgoda na przełożenie była jednak bardzo złą decyzją, gdyż grając prawie miesiąc później przegraliśmy z Parciakami 1-4 co później okazało się "wbiciem sobie gwoździa do trumny" ("Świt" zajął ostatnie miejsce, ze stratą właśnie tych trzech straconych punktów, do Parciak). Jako ciekawostkę dodam, że za zgodę za ten mecz władze Jantaru postawiły nam kratę piwa (niestety nie było się z czego cieszyć). W między czasie mocno psuje się atmosfera w drużynie. Powstają sprzeczki na linii piłkarze - Andrzej Deptuła (ówczesny trener drużyny). Później przyszła jednobramkowa porażka z Łęgiem i wygrana 5-0 z Mystkówcem u siebie. Dobrym meczem w naszym wykonaniu był remisowy mecz z Pniewem (2-2) oraz przegrany mecz 4-7 z Narwią II Ostrołęka. Sezon kończymy przegranym meczem z Pokrzywnicą. Do A-klasy awansowały ULKS Ołdaki.


Następny mecz
Mecz ligowy:
 
 18.05.2013
godz. 16:00
Grudusk


Sokół Grudusk
vs
Świt Baranowo

Facebook


Ostatni mecz
Mecz ligowy:
 
 12.05.2013
godz. 15:00
Baranowo


Świt Baranowo
0:5
Tęcza Ojrzeń
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sparingi rywali

Gadżety Świtu
Sponsorzy

Gmina Baranowo
Maksymilian Gwiazdowski - Cuba Libre Dance & Music Club
Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli
Pralnia POSTĘP
Tomasz Stolarczyk - TRANSPORT OSÓB
Piekarnia SEZAM
Roman Klimaszewski - TARTAK
Krzysztof Krawczyk - NAPRAWA SAMOCHODÓW
Sylwester Budny - POKRYCIA DACHÓW
Bogdan Orzoł - TARTAK
Wojciech Michalak - VOJ, USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
Dariusz Narewski

Patron medialny
Oferta sponsoringowa

Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą reklamową

ZOBACZ OFERTĘ
Mecze ligowe
Pogoda
Warunki strony
Dokumenty, grafiki, zdjęcia, skrypty i inne pliki tworzące ten serwis są własnością Redakcji swit.dbv.pl, o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Kopiowanie i rozpowszechnianie w celach komercyjnych jakąkolwiek metodą poligraficzną czy elektroniczną musi być wcześniej uzgodnione z Redakcją swit.dbv.pl

Przeczytaj regulamin strony>>>
LicznikDane od 01.10.2009
*Do 01.10.2009 było 205238 unikalnych wizyt

stat4u
Dane liczone od 22.10.2011
Prowadzący stronę
Image Hosted by ImageShack.us

Paweł Białczak
Prezes Klubu

Kontakt:
GG: 768461
Gadu-Gadu: 768461
E-mail: pawelbialczak@o2.pl
Telefon: 886325573

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl